Televizní stanice HBO plánovala na letošní Comic-Con v San Diegu poslat své dva nejsilnější zástupce. Game of Thrones a Westworld patří mezi nejlepší seriály, které má HBO v nabídce. SDCC každoročně hostí stovky hvězd a právě tváře Game of Thrones byly jedním z nějvětších lákadel. Jak se zdá, hala H se letos bude muset obejít bez jejich přítomnosti.

 

Světově proslulý Comic-Con konající se v Kongresovém centru v San Diegu je typický pro nekonečné zástupy fanoušků populárních seriálů, jako je Game of Thrones a Westworld. Letošní SDCC začíná 19. července a přes velké zklamání návštěvníků se oblíbené hvězdy televizní stanice HBO nezúčastní svých panelů a neprozradí tak žádné zásadní informace o blížící se závěrečné sezóně.

Jak uvedli zástupci HBO, svou absenci na Comic-Conu přisluhují nabitému programu.

 

„Vzhledem k výrobním plánům a času nebudou Game of Thrones a Westworld představeni na Comic-Conu v San-Diegu.“

„HBO má dlouhodobý vztah s SDCC a jsme vděční za reakce fanoušků v příštích letech. Těšíme se, že se v budoucnu vrátíme.“

 

V minulém roce se na SDCC v panelu Game of Thrones představily hvězdy jako Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský) a Sophie Turner (Sansa Stark). Za Westworld přijeli Ed Harris (muž v černém), Evan Rachel Wood (Dolores), Jimmi Simpson (William) a Jeffrey Wright (Bernard/Arnold). Kromě blízkého setkání s herci a následné autogramiádě panely poskytly další jedinečné zážitky. Například Westworld: The Experience, což je ultra realistická událost umožňující fanouškům komunikovat s „hostiteli“, prohlédnout si zbraně a kostýmy a projít psychologickým hodnocením, které určí, do jakého parku by se hodili.

Zdroj: Making Game of Thrones
Zdroj: Westworld Watchers

SDCC je místem, kde se zveřejňují data premiér, nové záběry, trailery a další důležité informace. Byla to také jediná naděje fanoušků Game of Thrones, jak se dozvědět něco víc o závěrečné sezóně či spin-offu, který HBO oficiálně objednala v minulém týdnu. Dá se domnívat, že se jedná o strategický tah, jak vše co nejdéle udržet pod pokličkou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz