Oliver Queen se sice dostal na konci šesté série Arrow do vězení, ale to nezastavilo fanoušky Olicity, aby nesnili o scénáři, ve kterém mají Felicity s Oliverem vlastní dítě. Beth Schwartz, výkonná producentka pro sedmou sérii, dala fanouškům odpověď na jejich přání… (POZOR článek obsahuje SPOILERY!) 

 Vzhledem k tomu, že se v minulé sezóně museli Oliver (Stephen Amell) a Felicity (Emily Bett Rickards) seznámit s Williamem (Jack Moore), po předčasné smrti jeho matky, mělo smysl, že by fanoušci měli zájem vidět, zda se tyto rodičovské vztahy rozrostou o něco víc… možná dokonce o jejich společné dítě. A právě to je nejspíš důvod, proč tato otázka zazněla na letošním panelu Arrow v San Diegu…

Zdroj: es.fanpop.com (SDCC 2018)

 Bohužel máme prozatím špatné zprávy… nová výkonná producentka, Beth Schwartz, nedala fanouškům moc nadějí, a na otázku ohledně společného dítěte Olicity odpověděla, že se to pro sedmou sérii určitě nekoná.

 Se vším co se teď děje, Oliverovo vězení apod., není vůbec překvapující, že se tento nápad nerozvinul v něco víc. Navíc Beth Schwartz není jediná, která si myslí, že by to nebylo pro sedmou sezónu příhodné, k tématu ohledně dítěte Olicity se vyjádřila i Emily Bett Rickards.

 ,,Nevím, jestli bych měla právě teď o tuhle příhodu zájem. Cítím, že si Felicity zaslouží trochu něco víc než to, a nechci, aby se to stalo špatnou cestou.“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz