V rámci Comic-Conu v San Diegu přišla spousta novinek ohledně seriálů, filmů a komiksů, mezi které patří i ta, že seriál Z Nation dostane vlastní osmidílný spin-off, který ponese název Black Summer. Hlavní roli by si v něm měla střihnout herečka ze seriálu Doktorka z Dixie, Jaime King. Netflix v současné době vlastní i práva na vysílání seriálu Z Nation od stanice SyFy.

Seriál od tvůrců Karla Schaefera a Craiga Englera má za sebou čtyři série a letos na podzim nás čeká pátá. Příběh se odehrává v postapokalyptické Americe, kde sledujeme skupinu přeživších vedenou poručíkem Robertou Warrenovou, jejímž cílem je zachránit zbytky lidstva před zombie virem za pomocí neochotného trestance Murphyho. Seriál zombie apokalypsu vykresluje komickým, přesto drsným způsobem a ukazuje nám ty nejabsurdnější situace, jako např. zombie tornádo apod.

Spin-off Z Nation s názvem Black Summer bude sledovat příběh matky (Jamie King), která je odtržena od své dcery. Hlavní postava ztvárněná Jamie bude muset absolvovat „trýznivou cestu,“ aby svou dceru opět našla. Během své cesty přežívá s menší skupinou amerických uprchlíků, po jejichž boku musí dělat odvážná a brutální rozhodnutí. To vše během jednoho strašného léta zombie apokalypsy. Karl Schaefer a scénárista Z Nation, John Hyams, budou připravovanému seriálu dělat showrunnery.

screenrant.com

Z Nation je úspěšným seriál na televizní stanici SyFy. Uvidíme, jak bude přijat spin-off tohoto seriálu na Netflixu. Je možné, že spin-off na Netflixu bude mít více možností než Z Nation na Syfy, alespoň co se týká násilí a vulgarismů. Nicméně je třeba podotknout, že seriál nikdy nebyl vyloženě o násilí a krvi.

Na rozdíl od The Walking Dead (Živí mrtví) je Z Nation spíše komedie než drama. Seriál nebere nic vážně a pokaždé se nám snaží ukázat nový druh zombie, např. zombie hybrid, zombie imitátora Elvise či radioaktivní zombie. Warrenová a její parta cestují po Americe a zabíjejí zombie těmi nejrůznějšími způsoby.

Spin-off Black Summer by mohl stejným způsobem pokračovat i na Netflixu. Je otázka, zdali se někdy dočkáme crossoveru těchto dvou seriálů. Je možné, že pokud bude mít Black Summer úspěch, může se časem postava Jamie King objevit i v Z Nation.

Těšíte se na spin-off Black Summer? Máte rádi Z Nation? Líbí se vám tato absurdní komedie z postapokalyptického prostředí? Napište nám váš názor dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz