Poté, co jsme měli možnost zhlédnout nový trailer na seriálové Inhumans, s novou ukázkou přispěchali na Comic-Conu také další superhrdinové od Marvelu. Ochránci New Yorku The Defenders.

Premiéra The Defenders na Netflixu nás čeká za již opravdu krátkou dobu. Dočkáme se jich už 18. srpna. A tak je logické, že jejich propagace na letošním San Diego Comic-Conu byla opravdu obrovská. Seriálu patřil půl hodiny dlouhý panel, kde herci odpovídali na všechny dotazy fanoušků. Následně byla promítána pilotní epizoda, která schytala prozatím samou chválu.

Oznámeno bylo také, že se v seriálu kromě Daredevila, Jessicy Jones, Luka Cage, Iron Fista a Elektry objeví i Frank Castle a.k.a Punisher. Později byla potvrzena i druhá série samostatného seriálu jednoho z hrdinů Iron Fista. No a na úplný konec byl promítán druhý oficiální trailer k Defenders, který byl vypuštěn i online.

Co na trailer říkáte? Těšíte se na The Defenders? A jste spokojeni s ostatními novinkami ze světa Netlixu a Marvelu? Napište nám vaše názory a postřehy do komentářů. A zůstaňte s námi pro více čerstvých informací z Comic-Conu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz