Zdá se jakoby to bylo včera, kdy se Keiynan Lonsdale (Wally West) rozhodl opustit seriál The Flash, aby se stal stálým cestujícím na Waverideru v Legends of Tomorrow. Vlastně to bylo před několika měsíci, ale už teď nemáme pro fanoušky Wallyho dobré zprávy. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Po pouhých několika epizodách v druhé polovině třetí série Legends of Tomorrow vyšlo prohlášení, že Keiynan Lonsdale už není pravidelnou rolí. Jestli si vzpomínáte naposledy jsme mohli Wallyho vidět ve finále čtvrté série Flashe, kde si uvědomil, že již nežije ve stínu Barryho.

Zdroj: tvline.com

 Vypadá to jako dokonalý způsob toho, jak Wallyho znovu začlenit do The Flash (i přesto, jak moc je jeho přechod z Legend rychlý). Bohužel podle webové stránky TVLine bude Lonsdale hrát prozatím jen v premiéře páté série. Jestli bude tato návštěva trvalejší není potvrzeno.

 Samotný herec se vyjádřil k tomuto oznámení: ,,V uplynulém roce jsem se hodně změnil, změnil jsem můj pohled na život, a to co od něj teď chci, je něco zcela jiného. Mé srdce mi říkalo, že je správný čas pokračovat po neznámé nové cestě. Určitě to není mé sbohem v Arrowverse, Wally West bude stále kolem, když ho budete potřebovat nejvíce.“

 Herce v Legends of Tomorrow tedy ještě uvidíte, ale už ne tak často, jak jste mohli předpokládat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.