Jak už bylo jednou řečeno, čtrnáctá série Supernatural bude zkrácena o tři epizody. Existuje však důvod, proč tomu tak je… (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Jensen Ackles (Dean) na Comic Conu v San Diegu promluvil ohledně neuzavřeného tématu, a to zkrácené čtrnácté série. ,,S Jaredem jsme si společně sedli a promluvili si o tom: Chceme to udělat? Chceme v tom i nadále pokračovat?… Nejedná se o to, o co se obvykle jedná během takovýchto rozhovorů.“ řekl Ackles.

Zdroj: zimbio.com (SDCC 2018)

 ,,Tahle debata není o tom, že chceme víc peněz, že chceme víc epizod apod. Rozhovor se spíš pohyboval okolo toho, že máme oba své rodiny, jde nám o to, abychom vyvážili rovnováhu mezi našim pracovním a soukromým životem. A díky pár epizodám získáme volno alespoň o jeden měsíc navíc.“ dodal.

 Co víc můžou fanoušci vlastně chtít? Jak Jensen, tak i Jared, jsou oba dospělí muži, kteří mají kromě seriálu i své rodiny. Nemít tři epizody není žádná tragédie, protože tihle dva herci nám už věnovali díky Supernatural dostatečnou část jejich života. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz