Vesmír seriálu The Vampire Diaries se zdá být doslova nesmrtelný, a to i s ohledem na to, že The Originals uzavírá svou finální sezónu. Přesto fanoušci nemusí být smutní, protože na scénu přichází Legacies! Níže najdete všechny informace, které o první sérii víme. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Salvatorova škola je místo, kde nadpřirozené děti žijí společně v klidu a svobodně, aby byly tím, kdo jsou, místo toho, aby se skrývaly ve vlastním stínu. Tento námět pro spin-off The Vampire Diaries a The Originals je opravdu ideálním nápadem a děkujeme za něj Julii Plec.

 Zde je všechno, co zatím o Legacies víme…

 Premiéra bude ve čtvrtek 25. října – Legacies převezme místo po seriálu Arrow a bude začínat před Supernatural.

Zdroj: tvguide.com

 Příběh se bude zaměřovat na Hope Mikaelson – Hope se objevuje v Salvatorově škole v The Originals jen málo, ale právě to bude v novém seriálu napraveno, bude se totiž ve své škole potýkat se všemi nadpřirozenými hrozbami, které přicházejí s tím, že je dcerou Klause Mikaelsona.

 Časový skokDanielle Rose Russell potvrdila na Comic Conu, že Hope bude v Legacies 17 let, bude se tedy jednat o dvouletý časový skok od konce The Originals. Oficiálně to znamená, že tato dívka bude ve věku Eleny Gilbert, když vyšly poprvé Upíří Deníky.

 Mikaelsonovi v seriálu nebudou – Bohužel, žádný z původních se na show neobjeví.

 Alaric bude hlavní postavou Matt Davis, jako Alaric Saltzman, se přihlásil do seriálu jako pravidelná role. Nadále bude pro nás profesorem na internátní Salvatorově škole.

Zdroj: hypable.com

 Caroline (Candice King) a dvojčata budou také součástí spin-offu – Josie a Lizzy Saltzman také navštěvují internátní školu… podle všeho budou mít trochu podobnou reputaci, jako jejich matka Caroline. Ale nemusíte se bát, i Caroline se přeměnila později z otravné naivní holky v neuvěřitelně oblíbenou postavu.

 Matt Donovan (Zach Roerig) se objeví v první epizodě – Julie Plec potvrdila, že šerif Matt Donovan se objeví v letošním pilotním díle!

 Spousta nových originální postav – Na scéně se objeví hodně známých postav, ale to neznamená, že budeme zbaveni těch nových. Postava jménem Rafael bude například vlkodlak, který má problémy s hněvem. A to mluvíme zatím jen o jedné roli!

 Žádné děti ze Salvatorovy linie se neobjevíDamon a Elena možná žili šťastně až do smrti, ale neočekávejte, že budou posílat své děti do Salvatorovy školy.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz