Druhá série Lucifera je nenávratně pryč a finální díl vzbuzuje snad nejvíce otázek za celou dobu existence seriálu. V závěrečné scéně, kdy už se konečně Lucifer odhodlá říct Chloe pravdu, je najednou unesen a budí se kdesi v poušti a velkým překvapením – jeho andělská křídla jsou zpátky! Jak se ale zdá, není všechno tak pozitivní, jak se zdá. Lucifer ve třetí sérii totiž z křídel vůbec nadšený nebude a pokusí se dokázat, že není žádný anděl. 

Zdroj: SDCC 2017

Ještě před začátkem návaznosti na dějovou linku nás čekají 4 epizody, které tvůrci nazvali „rozbory charakterů“. Půjde o epizody mimo hlavní děj seriálu, v nichž se pokaždé zaměříme na jednu postavu z Luciferova okolí a dopodrobna si ji rozebereme. Zatím víme, že jedna se bude týkat Lindy a její minulosti.

Během svého panelu na Comic Conu v San Diegu producenti oznámili, že se v 3. sérii připojí k hercům i Tom Welling (Clark Kent – Smallville), který ztvární policistu Marcuse Pierce. Marcus bude údajně naprostým opakem Lucifera a dojde ke střetu zájmů ve chvíli, kdy začne náš nový fešák projevovat zájem o detektivku Deckerovou.

Zdroj: Venice Film Festival

Třetí série se na televizní obrazovky vrátí klasicky v listopadu, přesněji řečeno 2. října.

Dále producenti Joe Henderson a Ildy Modrovich odpovídali na nejčastěji kladené otázky v rozhovoru pro tvinsider.com

Kde to sakra Lucifer teď je?
Odpověď: V poušti. Je to až skoro nadpozemské místo, ale nebojte, je stále na Zemi.

Jak dlouho už tam v té poušti ležel?
Odpověď: Bohužel mezitím nějaká chvilka uběhla. Naštěstí se mu ale za tu dobu nerozpadly kalhoty (žertuje producent).

Bude na něj Chloe naštvaná za to, že zmizel?
Odpověď: Tuhle otázku si bude určitě klást i Lucifer.

Takže on neví, proč mu jeho křídla narostla zpátky?
Odpověď: To je zatím tajemstvím, jehož rozřešení dostanete v epizodě 301. Spíš by byla lepší otázka – co ta křídla s Luciferem udělají emočně?

Mamka je pryč, ale Charlotte žije dál, co s ní bude?
Odpověď: Tricia Helfer je až moc úžasná, abychom ji nechali jen tak odejít, takže nebojte, Charlotte v seriálu bude dál a budeme sledovat to, co se z její osobnosti stává teď.

Bude se Dan pokoušet o nějakou romanci se skutečnou Charlottou?
Odpověď: Jelikož ona nemá ponětí, kdo to je, bude to dost těžké. Pokud se ji ale momentálně nelíbí on, tak kdo?

Jak to bude dál s Lindou?
Odpověď: Velkou část třetí série bude zabírat právě Linda a to, jak se bude vypořádávat s tím, že se zapletla s Luciferem a celou jeho psycho rodinou. Zároveň se dočkáme samostatné epizody, kdy se podíváme blíže na Lindy historii.

Jak sami dobře vidíte, producenti mluví dost v hádankách a moc toho prozradit nechtějí, i tak alespoň trochu víme, na co se můžeme těšit!

TEASER TRAILER NA 3. SÉRII

Článek pro vás připravila Narry

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz