Minulý rok na podzim jsme měli možnost zhlédnout nový opravdu zajímavý seriál od televizní stanice HBO. Samozřejmě, že se jednalo o WESTWORLD. Tento seriál si získal srdce nejednoho fanouška. Je plný nečekaných zvratů, zajímavých postav, a především má velmi kvalitní herecké obsazení, a to už vůbec nezmiňuji vizuální stránku seriálu, která je rovněž na vysoké úrovni. Již v polovině první řady bylo oznámeno, že se dočkáme druhé série a díky Comic-Conu v San Diegu jsme se dočkali i prvního traileru.

Jak prozrazuje samotný trailer, který můžete zhlédnout níže, tak druhé řady se dočkáme až příští rok. Nevíme přesně kdy, ale doufejme, že dříve než na podzim. V tomto případě by nás totiž čekalo ještě roční čekání. Nicméně, jak praví jedno moudré přísloví: „Kdo si počká, ten se dočká.“ A to platí i pro druhou řadu Westworldu, která bude určitě stejně kvalitní, ne-li ještě více, jako první řada.

Trailer toho sice moc neprozrazuje, nicméně i přesto z něj lze ledasco vyčíst. Můžeme vidět, že se vrátí většina našich oblíbených hrdinů z první série. A také můžeme očekávat nová, trochu zvláštní, duo postav – Maeve a Lee Sizemore, Dolores a Teddy, Bernard and Stubbs atd. Druhá řada nám toho bude mít ještě hodně co nabídnou. Nám už zbývá jen čekat a doufat, že bude mít premiéru již zkraje příštího roku.

Trailer s českými titulky: 

V případě, že verze s českými titulky nejde přehrát, zhlédněte alespoň originální verzi bez přidaných českých titulků ZDE.

Jak se Vám trailer na druhou řadu Westworldu líbí? Těšíte se na novou sérii? Co od ní očekáváte? Napište nám Váš názor dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz