Nový trailer dostali seriáloví Inhumans i Defenders. Neoficiálně ven unikla i první ukázka z Avengers: Infinity War. Proto se dalo čekat, že dřív nebo později s novým trailerem přispěchá i třetí Thor.

Narozdíl od minulého traileru, nyní dostal Bruce Banner a.k.a Hulk (Mark Ruffalo) mnohem více prostoru. Objevil se i Loki (Tom Hiddlestone), Valkyrie (Tessa Thompson) ve svém bojovém obleku a se svým okřídleným Dragonfangem. Goldmaster (Jeff Goldblum), Heimdall (Idris Elba), Skurge (Karl Urban), Korg (Taika Waititi), nechyběla ani samotná Hela (Cate Blanchett).

Dvě největším překvapení nás však čekala až v úplném závěru celého traileru. Jednak jsme se dozvěděli, že Hulk konečně zvládá mluvit lidskou řečí. A také jsme dostali první pohled na mocného záporáka Surtura, který vládne Muspelheimu, jednomu z devíti světů. O jeho motion capture se postaral sám režisér filmu Taika Waititi, hlas mu propůjčí známý americký herec a dabér Clancy Brown.

Zdroj: comicbookmovie.com

Líbí se vám nový trailer více než první? A co ve filmu očekáváte od Surtura? Bude mít podobnou roli, jako měl v Doctoru Strangeovi Dormammu? Napište nám vaše názory a postřehy do komentářů. A zůstaňte s námi pro více nových informací ze San Diego Comic-Conu 2017.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz