I přes to, že fanoušci amerického kriminálního fantasy seriálu Lucifer stále ještě čekají na pátou sérii, už začínají debaty o jeho budoucnosti a také o osudu hlavní postavy, Lucifera Morningstara, respektive jeho představitele Toma Ellise.

Pátá série se pomalu, ale jistě blíží. Producenti na Twitteru slibovali, že se svět dočká první poloviny Lucifera už toto léto. Když byla produkce letos v březnu vlivem koronaviru pozastavena, zbývaly už jen 4 dny natáčení. Proto se tvůrci seriálu, společně se streamovací platformou Netflix, rozhodli, že rozdělí sérii do dvou částí. Každá část bude mít 8 epizod, což dohromady tvoří 16 epizod v celé sérii.

Nicméně zatím není jisté, zda se Lucifer dočká 6. série. Producenti seriálu a představitel Ďábla Lucifera, Tom Ellis, slibují, že pátá řada nebude tou poslední. Netflix se bohužel k budoucnosti Lucifera zatím nevyjádřil.

Tom Ellis jako Lucifer Morningstar
FOTO: Netflix

V květnu vznikl ještě jeden problém, kdy Tom Ellis údajně nechtěl pokračovat v roli Lucifera, protože nesouhlasil s jeho novou smlouvou. „Všichni chceme, aby byl Tom spokojený, ale co je moc, to je moc,“ řekl tvůrce seriálu v rozhovoru s americkou TVLine. Poté hned vznikly pověry, že Tom skutečně odchází a bude nahrazen hvězdou ze seriálu Upíří deníky, Ianem Somerhalderem. Ianovi nedávno skončila smlouva s novým seriálem V-Wars, který byl zrušen už po první sérii, proto byli jeho fanoušci nadšení, že se ho dočkají alespoň v Luciferovi. Bohužel pro ně, Tom Ellis ke konci května tyto spory s tvůrci vyřešil a zatím to vypadá, že pokud bude šestá série, tak bude v hlavní roli pořád Tom Ellis.

Ian Somerhalder
FOTO: Netflix

Viděli byste Iana Somerhaldera v roli Lucifera radši než Toma Ellise? Těšíte se na pátou sérii? Dejte nám vědět do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz