Co přinese rok 2021, si dnes stěží dokážeme představit. Hrdinové seriálu Sestřičky už ale mají budoucnost nalinkovanou. Co je čeká? Někoho velká láska, dalšího tvrdá zkouška, životní zklamání, osudová setkání, nové naděje i nové životy. Seriál Sestřičky mohou diváci poprvé v tomto roce sledovat v pondělí 11. ledna ve 20.15 na Primě.

„Mery prožije citově složité období. David ji rozčiluje, a přitahuje zároveň. Současně ale nechce zradit Michala, u kterého našla zázemí, klid, lásku a rodinu. Osud ale jako by ji neustále vháněl do Davidovy náruče, i když se tomu brání,“ naznačuje herečka Sabina Laurinová, která v seriálové Nemocnici Rubava slouží na pozici vrchní sestry už čtvrtým rokem.

Citovou turbulenci prožijí v roli Matyho a Katky i David Gránský a Natálie Halouzková. „Vypadá to, že Matyho čeká zlomový rok. Dozvěděl se, že bude táta, to je velká událost. Bohužel zpráva přišla ve chvíli, kdy si uvědomil, že miluje jinou ženu, Katku. Bude se muset k téhle situaci nějak postavit. Maty je férovej a vždy měl smysl pro zodpovědnost, ale současně není na dítě s Laurou připravený. Bude to mít složité, sám jsem zvědavý, jak to vyřeší,“ říká David Gránský. „Ani Katku rozhodně nečeká klidný rok. Za každou cenu chce najít své biologické rodiče, ti jsou jí sice blíž, než by čekala, ale to ona vůbec netuší. Trápit se bude i pro lásku. Miluje Matyho, Maty ji sice také, ale současně se připravuje na příchod svého potomka s Laurou. Sama jsem zvědavá, jestli se Katce podaří vyřešit alespoň jednu srdeční záležitost,“ doplňuje svého seriálového parťáka Natálie Halouzková.

Také seriálová rodina Adély Gondíkové si v roce 2021 projde těžkou zkouškou soudržnosti. „Míšu čeká rok plný prozření, bohužel ne vždy příjemných. Radost z nevlastního bratra, kterého poznala na konci roku, vystřídá rozčarování. Bratr má tajemství a šílený plán, kterým bude chtít vcelku poklidné žití Kratochvílových proměnit v rodinné drama. A aby toho na Míšu nebylo málo, začne si jí všímat primář Žák, a to intenzivněji, než by si přála. Rok 2021 bude pro Kratochvílovy zkouškou pevnosti rodinného pouta,“ prozrazuje Adéla Gondíková, jíž bude překvapivou oporou švagrová, právnička Zuzana, díky čemuž dostane její představitelka Klára Cibulková v ději výraznější prostor. „Zuzana zatím chodila ke Kratochvílovým zpražit bráchu Martina, v příštím roce jim ale bude víc než užitečná. Zuzana je dobrá právnička a její služby se budou bratrově rodině hodit. Zuzanu však čeká i osobní příběh. Má minulost, o které nemluví, a která ji doběhne…“ poodhaluje Klára Cibulková.

Seriál Sestřičky posílí i nové tváře v dějové lince Nadi Hartmanové (Daniela Kolářová) a jejího vnuka Lukáše (Jan Nedbal) – herečka Malvína Pachlová v roli Lukášovy kamarádky Elišky a Pavel Nový v roli profesora ekonomie Cacha.

Nová postava – Eliška (Malvína Pachlová)

Eliška je učitelka v mateřské škole, sympatická a na první pohled bezstarostná holka a Lukášova (Jan Nedbal) letitá kamarádka. S Eliščiným bratrem Mirkem (Václav Marhold) a s Lukášem tvořili od dětství partičku. Mirek jde ale z problému do problému, se škraloupy se mu těžko hledá práce a Eliška s Lukášem se mu snaží pomoct. Společná starost o Mirka mezi nimi vytvoří další pouto. Jiné než z dětství… Toho si všímá i Lukáš, ale i Saša (Sandra Nováková), které Lukáš rozhodně není lhostejný, jakkoli se tak snaží přesvědčit sebe i jeho. Co se stane, až dá Lukáš na misku vah veselou nekonfliktní Elišku a arogantní tvrdou Sašu? A co teprve, až Eliška odhalí svoji nedávnou minulost, o které Lukáš nemá ani tušení…

Nová postava – Cach (Pavel Nový)

Cach je profesor ekonomie, který vstoupí do života Nadi (Daniela Kolářová). Naďa v něm vidí naději a cestu k vyřešení jejího rodinného případu. Je si jistá, že smrt jejího syna nebyla náhoda a Cach, shodou okolností tchán padoucha Havleny (Kamil Halbich), by jí mohl nevědomky pomoct případ konečně rozplést. Naďa se proto rozhodne tajit svoji skutečnou identitu a za sebe nastrčí kamarádku Jarku (Dana Syslová). Prokoukne Cach Nadinu lest? A podaří se Nadě s jeho pomocí odhalit skutečné okolnosti synovy smrti?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz