Seriál Specialisté z produkce televize Nova zaznamenal další letošní rekord. Pondělní epizodu Síla krve si nenechalo ujít rekordních 31,14 % diváků 15-54 u TV a sledovalo ji 1 594 000 diváků starších 4 let. Nejspíše za to částečně může i oblíbený herec Oldřich Vlach, který si v aktuální epizodě střihl malou roli.

V porovnání s loňskou jarní sezónou se jedná o 23% nárůst podílu diváků. Ve věkové kategorii diváků starších 4 let se jejich počet zvýšil o 360 tisíc.

V pondělním díle se kriminalisté věnovali vyšetřování případu vydírání a krádeže kmenových buněk. Diváci měli možnost také nahlédnout do soukromí jednoho z policistů – konkrétně kapitána Kováře, kterého hraje Jiří Hána.

V roli Kovářova otce se představil známý herec Oldřich Vlach. „Role dědka a otce kapitána Kováře ve Specialistech je pro mě oživením. Hraje se mi velmi dobře, ta postava má totiž Alzheimera, takže nemusím nic předstírat, sám už si taky prd pamatuju. Jen se obávám, aby si mě režiséři nezařadili už jen do škatulky starých senilních dědků,“ říká ke své seriálové postavě Oldřich Vlach.

Specialisté se vysílají každé pondělí od 20:20 na TV Nova, o týden dříve jsou jednotlivé díly k dispozici na platformě Voyo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR