Do premiéry první epizody sedmé série seriálu The 100 zbývají necelé tři týdny a většina fanoušků již umírala touhou vidět alespoň pár záběrů. A konečně se dočkali. Video má však pouze něco málo přes dvacet sekund, což sice žalostně málo a místo odpovědí vyvolává další otázky.

Ve videu se objevuje velká plejáda záběrů, které jsou nekonzistenstní a plné chaosu. Určitě stojí za zmínku podivně vypadající vojáci s pokrývkou hlavy, která vypadá jako vosí plástev. Máme zde naštvanou Clarke, brečícího Bellamyho, záběr je i na Indru, což nám dělá radost!

FOTO: The CW

Určitě je třeba zmínit i Octavii, která je zavřená v nějaké laboratoři. Tu nám na konci šesté série propíchla Diyozina dcera Hope, následně Octavii pohltila zelená mlha a my si tak skoro celý rok lámali hlavu nad tím, zda přežila. A ano, přežila! Octavia tudíž určitou roli sehraje i ve finále seriálu, což si určitě zaslouží.

Krátký teaser slibuje pořádnou akci plnou emocí, která by mohla úspěšně a s úctou ukončit tento postapokalyptický seriál. Budeme držet palce a moc se těšíme!

Sedmá série seriálu The 100 začíná již 20. května a zde se můžete podívat na vidoe:

Související:

The 100: další novinky týkající se poslední sedmé série postapokalyptického seriálu

The 100: herci postapokalyptického seriálu se na sociálních sítích po šesti letech loučí s natáčením

The 100: Nové detaily k závěrečné sedmé sérii populárního post-apokalyptického seriálu

The 100 – nový seriál z postapokalyptického světa je nejspíš na cestě!

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz