Jen co se Luděk nastěhuje k Blance, začne přituhovat nejen u nich doma, ale také v domě či ve vztahu Kateřiny a Evžena, jenž jako správce musí řešit právě Volákovy mnohem víc, než je Kateřině po chuti. Arogantní Luděk si totiž chce opět prosadit svou za každou cenu. To se samozřejmě nelíbí jeho sousedům, Blance, ani Evženovi. Mezi kým a proč to pořádně křísne a s jakými následky? 

Seriál Ulice, FOTO: Distribuce TV Nova

Luděk Volák (Vasil Fridrich) ví, jak docílit svého, aniž by si ostatní všimli, že jimi občas šikovně manipuluje. Přestože jeho exmanželka Blanka (Linda Rybová), se kterou se dal znovu dohromady, nepočítala s tím, že by se sestěhovali a opět spolu žili jako před lety, během týdne bylo všechno jinak. Luděk se k Blance nastěhoval s hromadou krabic, neboť svůj byt hodlá pronajmout. V krabicích má věci, jež prý nezbytně potřebuje. Má to ovšem háček – takové množství věci do Blančina bytu není kam dát. V kuchyni nyní zakopávají o Luďkovy krabice, všude se povalují jeho věci, které ještě nenašly své místo. A protože Blančin sklep praská ve švech a na správce domu Evžena (Martin Finger), jenž s Blankou po jejím rozvodu nějaký čas chodil a pak i žil, Luďkovy řeči neplatí, Luděk se rozhodne, že vše vyřeší sám. Samozřejmě způsobem, který je z jeho pohledu nejefektivnější, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Případné stěhování herečky Lindy Rybové by ve skutečnosti tak dramatické nebylo. „Vyznávám ideu minimalismu, ale zároveň jsem sběratelkou věcí, které mají nějakou historii. Zejména jde o starý nábytek, předměty z dětství nebo některé oblíbené věci po dětech,“ říká o svém vztahu k materiálním věcem Linda Rybová.

Seriál Ulice, FOTO: Distribuce TV Nova

Podle Luďka má celá záležitost s jeho věcmi velmi jednoduché řešení. Prohodí si sklepy se sousedy, jejichž kóje je o poznání větší a přitom nevyužitá. Přestože je Luděk přesvědčen, že tohle musí klapnout, opak je pravdou. K jeho velké smůle totiž narazí na natlakovaného Vítka Klímu (Filip Čapka), kterému svým arogantním chováním připomene jeho šéfa (Jiří Böhm), jenž ho již přes rok v práci šikanuje. Vítkova reakce na Luďkovo jednání je proto nasnadě stejně jako Luďkův následný zuřivý výbuch. Jenže to je pouze začátek třaskavé situace, jež se promítne i do nynějšího vztahu Kateřiny (Martina Randová) a Evžena. Ten totiž musí tenhle malér v domě řešit a zároveň pomůže Bance více, než je Kateřině milé. Co všechno se tím rozpoutá? Kdo nakonec dosáhne svého a za jakou cenu?

Seriál Ulice, FOTO: Distribuce TV Nova

Seriál Ulice můžete zhlédnout od pondělí do pátku na Nově v 18:25 hod.

Zdroje informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA