Na základě filmové série, kterou režíroval Wes Craven a na scénáři se podílel Kevin Williamson, se seriál Vřískot poprvé představil v roce 2015 na stanici MTV a v roce 2016 jsme se dočkali také druhé série. Letos se konečně vrací dlouho očekávaná třetí řada, jejíž premiéry se dočkáme již brzy, 8. července na vysílací stanici VH1. V tomto článku najdete oficiální ukázku a také několik informací, co od třetí série mohou fanoušci očekávat. 

Nejen hororovým, ale také běžným filmovým nadšencům jistě netřeba hororovou klasiku Vřískot nějak obzvlášť představovat. Pokud jste však ještě nedali šanci seriálu, určitě tak učiňte, protože jistě stojí za zhlédnutí. Hlavní postavu Emmu Duval, populární dívku žijící ve smyšleném městě Lakewood, ztvránila sympatická herečka Willa Fitzgerald. Spolu s ní si v seriálu zahráli Bex Taylor-Klaus, John Karna, Amadeus Serafini, Carlson Young a Tracy Middendorf. V dubnu 2017 stanice MTV oznámila, že se seriál dočká třetí série. Dostane se nám však jiného příběhu s úplně novými postavami. Co kromě toho o třetí sezóně tohoto skvělého seriálu víme?

Jak už jsem výše zmínila, premiéry třetí série se dočkáme 8. července 2019. Také z oficiálni upoutávky můžete vidět, že jednotlivé epizody odvysílá stanice VH1 namísto MTV. Obě tyto televizní stanice však fungují pod záštitou společnosti Viacom Media Networks, takže to není příliš překvapující. Další novinkou je, že stanice nebude vysílat jednotlivé části z týdne na týden, ale vydá je v rámci třídenní akce, což znamená, že za jeden den odvysílá dvě epizody najednou mezi 8. a 10. červencem. Oficiální název třetí série bude Vřískot: Vzkřísení.

Vzhledem k tomu, že je třetí série považována za restart, dočkáme se zcela nového příběhu, který bude zdánlivě odpojen od původního filmu a také od předcházejícíh dvou sezón seriálu. Příběh třetí série se zaměří na postavu jménem Deion Elliot, kterého ztvární RJ Cyler (který Vám může být znám ze seriálu Swamp Thing nebo filmu Power Rangers). Kromě něj se objeví Mary J. Blige (Mudbound), Jessica Sula (Split), Keke Palmer (Scream Queens), Tyler Posey (Teen Wolf), Giullian Yao Gioiello (Iron Fist), Giorgia Whigham (Punisher) a Tyga. V třetí sérii také uvidíme dceru Michaela Jacksona, Paris Jackson, a syna Notoriouse B.I.G.-a.

Dali jste již šanci seriálu Vřískot? Já osobně mám ráda film i seriál. Pokud jste jej ještě neviděli, určitě doporučuji. Jediné, čeho se obávám, je změna hereckého obsazení a „nového“ příběhu. No uvidíme, necháme se překvapit. Minimálně máme alespoň co zhlédnout v létě. Pokud jste již seriálu šanci dali, neváhejte nám napsat Váš názor do komentářů a také nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek z oblasti filmů a seriálů. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz