Práce na prequelu k seriálu Zaklínač od Netflixu, který ponese název Blood Origin, jsou v plném proudu. Nejnovější scény se natáčely na místě zvaném Frensham Little Pond s touto hereckou trojicí: Michelle Yeoh (Scian), Laurence O´Fuarain (Fjall) a Sophia Brown (Eile). Nyní, jak tomu bylo i u původního seriálu, se štáb přestěhoval na další místo.

Produkční tým si tentokrát vybral místo natáčení v Ilkley. Podle nedávných informací z portálu Redanian Intelligence natáčel zaklínačský tým v nedávných dnech na masivním skalním útvaru Ilkley Moor a Ilkley Quarry s názvem „Cow and Calf“, který je mezi horolezeckými nadšenci velmi populární.

Děj prequelu Blood Origin se odehrává zhruba 1200 let před časem Geralta z Rivie. O tomto sice ví většina z nás již dlouho, mnozí však stále přemýšlíme, jak to vše zapadne do širší historie celé fantasy ságy. Kromě přemístění natáčení byli také odhaleni další členové hereckého obsazení.

Britská herečka Claire Cooper (Knightfall, Hollyoaks, Snatch) ztvární roli Aevenin. Toto jméno může být zejména čtenářům docela známé. V knihách je totiž zmíněna temná postava s podobným jménem: Aevenien, matka legendární elfské věštkyně Ithlinne.

Embed from Getty Images

Zatímco čtenáři očividně vědí vše o této „záhadné“ postavě a její důležitosti pro příběh, diváci se s ní seznámí ve druhé sezóně, kde jí ztvární Ann Firbank, o čemž jsme se zmiňovali v nedávném článku.

Dalšími herci, kteří se přidají do prequelu Blood Origin, jsou Natasha Patel (Dr. Who, Emmerdale), která si zahraje postavu jménem Pyren. O této roli zatím nic bližšího nevíme, nedávná aktivita však naznačuje, že mohla komunikovat s herci Huwem Novellim (bratr Smrt) a Zachen Wyattem (Syndril).

Setkáme se také s elfskou zpěvačkou, kterou ztvární čerstvá absolventka dramatické školy, Sabrina Basilé. Ta se specializuje především na hudební tvorbu. Předtím se objevila v různých muzikálech a divadelních hrách na Mountview Drama School.

Posledním z tria je herec Oliver Asante (Bad Things, Crimewatch). Ten se podle posledních informací buď připojí k obsazení nebo již začal natáčet. Roli, kterou tento herec má ztvárnit, zatím neznáme, jak budeme vědět více, určitě Vás o tom informujeme.

The Witcher: Blood Origin by měl debutovat někdy v roce 2022, pravděpodobně mezi 2. a 3. sezónou Zaklínače. Tak nezapomeňte sledovat náš web a zůstaňte naladěni na další novinky z kastingu či natáčení. 

-reklama-

Související články:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:redanianintelligence.com
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)