Informace o druhé sérii úspěšného seriálu od Netflixu, Zaklínač, se objevují v posledních dnech jak na běžícím pásu. Nedávno jsme Vás informovali, že Freya Allan a Anya Chalotra natáčely společně, a dokonce se na internetu objevilo krátké video, jak kráčely podél břehu řeky. Díky portálu redanianintelligence a Daily Mail máme první skvělý pohled na obě hlavní postavy a jejich nové oblečení, ve kterém je uvidíme v druhé sezóně. 

Zde se podívejte na fotografie pořízené u vodopádu High and Low Force Waterfall v hrabství Durham:

Scény, které zde byly natáčeny, pravděpodobně pocházejí z pozdějších epizod druhé sezóny, protože neočekáváme, že by se Yennefer s Ciri setkali již v začátcích. To naznačuje, že se pravděpodobně natáčí i jiné scény jednotlivě. Důvodem pro takové řešení by mohlo být zjevné nebezpečí šířícího se koronaviru a nejistota, zda bude možné později celé obsazení znovu dostat ven.

Takže jedním z nejpravděpodobnějších důvodů byl jistě ten, aby se scény natočily, dokud je to ještě možné a potom se posádka přesunula do studia. Konečně uvidíme i společný rodinný čas matky a dcery, taky Yennefeřin nový outfit, protože jak už jsem v jednom ze svých předchozích článků psala, byla ve svázaných šatech ve zveřejněných ukázkách z první série.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz