Co se týče informací o nadcházející sérii úspěšného seriálu Zaklínač, není o ně nouze. V dnešním článku se dozvíte, na jaké tři nové členy hereckého obsazení se můžeme těšit.

Kromě nedávno zmíněné a hráči velmi oblíbené královny Meve z Lyrie a Rivie, o jejímž obsazení naleznete informace v nedávném článku, se přidávají další tři nováčci. Prvním přírůstkem je herečka Emily Pollett, kterou můžete znát ze seriálu Emmerdale od ITV. V popisu můžete najít, že ztvární postavu jménem „lidská matka G“, což pravděpodobně nebude její konečné jméno.

Dalším členem je herec Cayvan Coates, jehož role zatím není známa. Tento mladý herec nedávno skončil studium na prestižní Královské akademii dramatických umění. Většinou vystupoval v divadle a svým hereckým talentem zaujal Sophie Holland, ředitelku konkurzu.

Posledním hercem, který se přidá ke druhé sezóně seriálu Zaklínač, je britský herec James Eeles. Mohli jste ho vidět v seriálech Gangy z Birminghamu, Britannia, Fearless nebo ve filmu Nejtemnější hodina. Jeho role v seriálu také ještě není blíže specifikována, ale v nedávnem tweetu se objevila informace, že se už na natáčení druhé série Zaklínače podílí.

Seriál Zaklínač se na Netflix se svou druhou sérií vrátí koncem roku 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz