Natáčení druhé série seriálu Zaklínač od Netflixu je momentálně ve své závěrečné fázi a postupně se objevují nové informace. Dnešní článek se týká nového člena hereckého obsazení a když znáte seriál Downton Abbey, tak Vás jistě potěší, že k členům Zaklínače se přidává herec Kevin Doyle. 

V očekávané druhé sezóně hitu od Netflixu, Zaklínač, se tedy můžete těšit na tohoto britského herce. Ten je velmi dobře znám díky své roli pana Molesleyho, sympatického, ale poněkud neohrabaného komorníka, kterého ztvárnil v seriálu Downton Abbey. Také má za sebou úspěšnou kariéru jako divadelní a filmový herec. Mohli jste ho vidět například v seriálech The Tudors či Happy Valey, a v různých představeních od Royal Shakespeare Company. V nadcházející sezóně seriálu Zaklínač ztvární postavu jménem Ba´Lian.

O této postavě není zatím nic známo, vzhledem k tomu, že jsme se s ní nesetkali v knižní sérii. Podle zdrojů, ze kterých čerpá informace portál redanianintelligence, natáčel již nedávno, tedy mohlo jít o některou z posledních natáčených epizod. To však třeba brát s rezervou, protože jak jsme Vás informovali nedávno, tak se v následující sérii dočkáme množství flashbacků.

Sledovali jste seriál Downton Abbey? Líbil se Vám tento herec v roli komorníka Molesleyho? Jak se na něj těšíte v Zaklínači? Vaše odpovědi nám napište dolů do komentářů a taky pravidelně sledujte web, aby Vám neunikla žádná z novinek týkajících se Kontinentu. 

Související články: 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)