Natáčení druhé sezóny úspěšného seriálu od Netflixu, Zaklínač, je v plném proudu a postupně se objevují stále nové informace. Ty poslední se týkají především nových míst natáčení. Je zjevné, že se dočkáme v seriálu opět nádherných scenérií a zajímavých scén. V tomto článku naleznete informace o natáčení scén dvou hlavních postav, Ciri (Freya Allan) a Yennefer (Anya Chalotra). Pozor, pokud nechcete přijít o překvapení, nepokračujte dál, protože článek může obsahovat spoilery z knižní částí Krev elfů.

Nedávno se produkce seriálu přesunula do nádherné jezerní oblasti v Anglii, Lake District, kde byl viděn ve třech různých oblastech především hlavní hrdina, Geralt z Rivie (Henry Cavill), včetně jedné scény s jeho zaklínačským bratrem, Lambertem (Paul Bullion). V současné době se natáčí v blízkostí vodopádů High and Low Waterfalls v hrabství Durham s Ciri (Freyou Allan) a Yennefer (Anya Chalotra).

Freya a Anya byly viděny při natáčení scény, ve které vycházejí z řeky, nad kterou je zničený most. Mohlo by jít o součást zaklínačského tréninku Ciri? Unikají nějaké neviditelné třetí osobě? Nebo jen pobíhají kolem sebe a užívají si příjemný čas matky a dcery?

Tip pochází od místního, který měl to štěstí, že viděl štáb během natáčení druhé sezóny. Tichý pozorovatel si však není jistý, zda Anya a Freya sdíleli jednu scénu nebo natáčely dvě úplně odlišné sekvence. Taktéž podle informací portálu redanianintelligence při zmíněném natáčení, které probíhá i v těchto dnech, byla spatřena i dvojice kaskadérů na koních.

Očekává se, že pozdější epizody druhé série budou vyprávět příběhy odehrávající se bezprostředně poté, co Geralt s Ciri opustili Kaer Morhen. Čtenáři ságy si jistě pamatují, že po odchodu z Kaer Morhenu nechává Geralt Ciri v péči kněžky Nenneke v chrámu Melitelé, ve kterém je Ciri poprvé představena Yennefer, když čarodějka přijme Geraltovu žádost, aby Ciri naučila ovládat její magické síly. Pokud by se seriál držel knižní předlohy, tak by se Yennefer s Ciri měly setkat někdy v době mezi šestou a sedmou epizodou.

Je však důležité si uvědomit, že existuje i druhá možnost, která není nepravděpodobná. Týden před začátkem natáčení v hrabství Durham byly natočeny dvě scény v sousedících lokalitách: první se týkala Yenn a druhá Geralta s Ciri. Rovněž by se tak mohlo stát u vodopádu Low Force Waterfall. Dosud nebylo potvrzeno, která z režisérek byla při natáčení přítomna, je však pravděpodobné, že to byla buď Hooper nebo O´Gorman, protože v poslední době natáčely jen ony. O´Gorman má však na starosti třetí a čtvrtou epizodu. Neočekává se tedy, že se Yenn s Ciri setkají brzy.

Je možné, že se Yenn a Ciri setkaly? Jednoduše řečeno, absolutně. Minulý týden bylo potvrzeno, že se k posádce přidala režisérka Louise Hooper, která může nahradit Geetu Patel jako režisérku šesté a sedmé epizody druhé série (ta bude mít celkem osm epizod). Hooper ve skutečnosti již začala natáčet, dokončila scénu v jeskyních Rydal v oblasti Lake District s Henrym Cavillem.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz