Již za pár dní se na Netflixu dočkáme celosvětové premiéry dlouho očekávaného fantasy seriálu o známem zaklínači Geraltovi z Rivie, a v tomto článku se můžete podívat na nejnovější ukázku, ve které Henry Cavill popisuje, kdo jsou vlastně zaklínači a konečně v ní 

Popis videa: („Řekni mi, zaklínači. Když nevěříš v osud a ani v menší zlo, v co věříš?“) Kdo je zaklínač? Bílé vlasy, silný starý samotář. Dva velké strašidelně vypadající meče. („Vím, kdo jsi.“) Zaklínač je mutant a jeho nejdůležitějším posláním je lov monster. („Řezník z Blavikenu“). Téměř všechen druh na Kontinentu vás nenávidí. Je nepravděpodobné, že jste veselou postavou, ale ve skutečnosti jste za tím svým kamenným zevnějškem dobrý. Ale každý je schopný dělat zlé věci. Geralt není jednoduchým „bílým rytířem“ ani jednoduchým „krutým lovcem monster“, je neuvěřitelnou kombinací obou. Fámy říkají, že zaklínači nemají žádné emoce („Slyšel jsem, že jsi nevzal žádné vězně.“) a lidé se jich drží.

Když jsou vytvořeni, podstoupí alchymistické zkoušky, které se skládají z kombinace elixírů a magie, které mají velmi agresivní účinky na jejich těla, což jim umožňuje brát různé lektvary. Ty je vylepšují různými způsoby. Znamení, které zaklínač ovládá, jsou základní magií, ale velmi efektivní. Často uvidíte suchý humor, který je jedním z nejlepších aspektů Geralta. („Jste cítit smrtí a osudem. To je cibule. Dobře, jo.“) Osud je jedním z hlavních témat, což je síla, která ho ovládá a ve skutečném světě kolem něj, to zhoršuje, protože v osud nevěří, ale ukáže se, že v tom může být něco víc. („Najdi ji.“) Geraltovou největší silou je jeho schopnost milovat, i když s ní bylo zacházeno neuvěřitelně tvrdě. I navzdory tomu, co říká, stále věří v dobro lidí a když to spojíte s neuvěřitelnou zručností s meči, rychlostí, obratností a vytrvalostí, získáte hodně zajímavý charakter.

A na závěr se taky můžete podívat na to, jak nám představují další dvě hlavní postavy, které budou pro příběh seriálu důležité již od začátku, Ciri a Yennefer, jejich hlavní představitelky.

Jak jsme Vás již ve více článcích informovali, premiéry se dočkáme 20.12., takže více z nás bude mít trošku předčasný dárek na Vánoce. Jak se na seriál těšíte? Co říkáte na novou ukázku? Vaše odpovědi nam napište dolů do komentářů a taky pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:youtube.com
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)