Vzhledem k tomu, že již brzy, 20. prosince, se dočkáme dlouho očekávaného fantasy seriálu Zaklínač a díky akci Comic Con, která probíhala v posledních dnech v Londýně a Itálii, se dozvídáme stále nové a nové informace. V dnešním článku se podíváme na nové herecké přírůstky. Někteří jsou již známí a někteří noví. 

Spolu s Joshuem Higgotem, který ztvární postavu Hegora, si zahraje zatím neznámou postavu mladá herečka Viola Prettejohn. Aktivity a příspěvky na sociálních sítích naznačují, že by se mohla objevit v příběhu Ciri, což je však třeba brát s rezervou. Viola je poměrně nová tvář hereckého světa, ale mohli jste ji již zahlédnout například v seriálu Counterpart od televizní stanice Starz a v nejbližší době se bude pravidelně objevovat v dramatu The Nerves od HBO.

Díky upoutávce a promo obrázkům zveřejněných nedávno víme také více o dvou menších přírůstcích do seriálu. Nejprve zde máme postavu Martona (John Cummins), který je viděn mezi vesničany v Blavikenu a stane se svědkem Geraltova boje s Renfri (Emma Appleton) a její bandou zločinců na městském trhu. Je možné, že si zahraje i verzi Caldemeyna, radního Blavikenu.

FOTO: reprofoto YouTube

Dále fotografie, která ukazuje Yennefer (Anya Chalotra) v budově, která se zdá být obchodem s lektvary nebo léky, nám mohla také poskytnout první pohled na postavu Hemeta, ztvárněnou hercem Philippem Spallem. Tato scéna by se měla objevit v epizodě pět, režírovanou Charlotte Brändström. Hemet může být původní postavou, nebo dokonce verzí určitého lékárníka z města Rinde.

Mezitím by se fanoušci rádi dozvěděli něco více o některých rolích, třeba Geraltově matce Visenně, putovním rytíři Borchi Tři Kavky, nebo královně dryád Eithné. S přibližujícím se datem premiéry je to jen otázkou času. O dalších podrobnostech seriálu Zaklínač Vás budeme průběžně informovat.

-reklama-