Uvedení snad nejočekávanějšího fantasy seriálu současnosti, o nejznámějším Zaklínačovi, je čím dál více reálnejší. To nám dokazují především postupně se odhalující nové informace. Určitě nejeden z fanoušků po posledních zprávách, které se týkaly hereckého obsazení hlavních postav, čekal na další a o těch se dočtete v tomto článku. Taktéž byl už potvrzen rok premiéry a místo, kde se začne natáčet. Víc naleznete níže v článku. 

Zdroj: https://screenrant.com/witcher-netflix-triss-merigold-anna-shaffer/

Jedna z dalších postav, na jejíž obsazení většina fanoušků jistě čekala, je další z oblíbených talentovaných čarodějek, a to krásná Triss Merigold, spojenec a milostný zájem Geralta. Netflix do této role obsadil herečku Annu Shaffer, která vám je jistě známá z oblíbené fantasy ságy Harry Potter, kde ztvárnila Romildu Vane (Harry Potter a Dary smrti I,II; Harry Potter a Poloviční princ). Také ji můžete poznat z britské soap opery Hollyoaks nebo ze spin-offu k seriálu Doctor Who, Class. O předešlém obsazení si můžete přečíst v našem minulém článku.

Triss je kromě toho taky jednou z nejvýznamějších podpůrných postav ve hrách (i když seriál půjde podle knih). S magickými schopnostmi je taky spoluzakladatelkou tajné skupiny čarodějů, nazvanou The Lodge of Sorceresses a také jednou z klíčových postav v politice Kontinentu – fiktivního světa čarodějů, kde se příběh Zaklínače taky odehrává. Bude jistě zajímavé sledovat jednu z oblíbených postav ztvárněnou prostřednictvím výše zmíněné herečky, když se příští rok dostane Zaklínač na televizní obrazovky. A kdo se k Anne v hereckém obsazení připojí?

 1. Eamon Farren (Twin Peaks) jako Cahir
 2. Joey Batey (The Knightfall) jako Marigold
 3. Lars Mikkelsen (House of Cards) jako Stregobor
 4. Royce Pierreson (Wanderlust) jako Istredd
 5. Maciej Musiał (polský herec známý z více polských filmů či seriálů jako Sir Lazlo)
 6. Wilson Radjou-Pujalte (Hunter Street) jako Dara
 7. Rebecca Benson (Game of Thrones) jako Marilka
 8. Shane Attwooll (Dark River) jako Nohorn
 9. Luke Neal jako Vyr
 10. Matthew Neal jako Nimir
 11. Tobi Bamtefa (Tin Star) jako Danek
 12. Sonny Serkis jako Martin
 13. Roderick Hill (The Terror) jako Fletcher
 14. Inge Beckmann (Troy: Fall of the City) jako Aridea
 15. Charlotte O’Leary jako Tiffania
 16. Natasha Culzac jako Toruviel
 17. Amit Shah (Doctor Who) jako Torque
 18. Tom Canton (Dark Heart) jako Filavandrel

Musím říct, že pro mě je většina výše zmíněných herců zcela neznámá, někteří jsou dokonce úplní nováčci, i tak se ale velmi těším. Oficiální premiéry se tedy dočkáme o rok dříve, než se původně čekalo a natáčet se začne v Maďarsku. Jak moc se těšíte? Nezapomeňte nám zanechat Vaše odpovědi v komentářích a pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz