Oblíbili jste si ve hře či knize Zaklínač postavu Sigismunda Dijkstry nebo Nenekke, kněžku Melitelé či Rience? V tom případě mám pro Vás skvělou zprávu, protože víme, kdo Sigismunda ztvární, spolu s dalšími postavami, se kterými se ve druhé sérii Zaklínače od Netflixu setkáme.

Pokud jste sledovali seriál Cizinka nebo si na tohoto herce pamatujete také z filmu Hobbit, tak Vás jistě potěší, že Dijkstru si zahraje herec Graham McTavish. Kdo neví, o jakou postavu jde, je to hádám ten nejvěrnější poradce redanského krále Vizimira. Taky je jednou z nejdůležitějších politických postav Kontinentu. Ve spolupráci s mocnou čarodějkou Philippou Eihart bude mít zásadní dopad na pokračování příběhu.

Druhou důležitou postavou, která se do druhé série přidá, a zřejmě fanoušky potěší, je postava moudré kněžky svatyně Melitelé. Ztvární ji herečka Adjoa Andoh, známá z hitu Bridgertonovi či seriálu Tichý svědek. Jako hlavní kněžka svatyně Melitelé bude výrazně pomáhat Ciri a Geraltovi v nadcházející sezóně.

Taky uvidíme známou dvojici, Codringhere a Fenn. Váženou vyšetřovatelku Fenn ztvární herečka Liz Carr, kterou jste mohli vidět třeba v seriálu Tichý svědek. Ta Geraltovi pomůže spolu s Codringherem identifikovat jeho nepřátelé. Toho ztvární herec Simon Callow, znám díky svým rolím ve filmech Čtyři svatby a jeden pohřeb či Pokoj s vyhlídkou.

Další postava, kterou v seriálu uvidíme, taky míří do Zaklínače ze seriálu Bridgertonovi. Jde o postavu neslavně známého darebného mága Rience, který bude velkým trnem v oku našich hlavních hrdinů a bude se podílet na nejpamátnějších bojových scénách. Zahraje si ho herec Chris Fulton.

V závěru si ve zkratce představíme herce, kterých role ještě nebyly přesně určeny a popis nových postav. Vypadá to tak, že uvidíme taky britskou herečku Karu Lily Hayworth. I když její role není zcela jasná a není to stoprocentně potvrzeno, fanoušci se domnívají, že by mohlo jít o královnu Cerro z Redanie. Poslední skupinou herců jsou Joseph Payne (Třetí den) a James Baxter (Červený trpaslík), Dermot Daly (Emmerdale, Coronation Street), Tracey Chatterley (Padlí andělé) a Pablo Raybould.

O posledních dvou hercích jsme Vás informovali již dříve, a dnes Vám jejich role můžu blíž specifikovat. Richard Cunningham (Rogue One, Jeho temné esence) ztvární postavu jménem „Šílený muž“ a Michele Moran (V pustinách) si zahraje dosud nepojmenovanou elfí postavu. Oba herci se objeví v jedné nebo dvou epizodách druhé série, které režíruje Stephen Surjik.

Jak se na tyto herce těšíte. Já musím přiznat, že po uvedení herečky ztvárňující Philippu Eilhart jsem mile překvapená výběrem těchto herců. Těším se zejména na Grahama McTavishe. Jak jste s výběrem spokojeni Vy? Odpovědi nám napište dolů do komentářů a pravidelně sledujete web, aby Vám neunikla žádná z novinek Kontinentu.

Související články: 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)