Po postupně se odhalujících informacích ohledně nejočekávanějšího fantasy seriálu blízké budoucnosti se objevují další, na které čekali snad všichni fanoušci. Konečně jsme se totiž dočkali informací ohledně hereckého obsazení. Kdo se tedy přidá k hlavní postavě seriálu, Geraltovi z Rivie, kterého ztvární herec Henry Cavill? To se dočtete níže v článku. 

Zdroj: facebook.com/The Witcher – Netflix Series

Po několika měsících vývoje a postupném objevování se různých informací, které se uvolňují mezi fanoušky skutečně velmi pomalu, se konečně dozvídáme, kdo se přidá k Henrymu Cavillovi, který Geralta z Rivie ztvární po tom, co byl jediným oficiálně oznámeným členem hereckého obsazení. Výkonná producentka seriálu Lauren Schmidt Hissrich tedy splnila to, co nedávno slíbila na svém oficiálním Twitter účtu.

A na koho se tedy můžeme těšit v tomto fantasy světě promítnutém na televizní obrazovky? Po nedávných informacích a vlně „hejtů“, která se spustila na Lauren po oznámení, že postava Ciri bude ztvárněná herečkou jiné rasy nebo etnické skupiny, můžeme potvrdit, že si jí zahraje „non-bame“ herečka, alespoň co se týče její mladší verze.

Jedněmi z hlavních ženských postav budou tedy zcela jistě Ciri a Yennefer. Mladou princeznu z Cintry, známou taky pod jménem Ciri, ztvární herečka Freya Allan, která Vám může být známá například ze skvělého seriálu Into the Badlands, kde si zahrála postavu mladé „vdovy“ Minervy. V roli jedné z nejoblíbenějších čarodějek fantasy světa uvidíme herečku Anyu Chalotru. Yennefer bude přesně jako v knihách známá svou láskou ke Geraltovi a taky jako matka Ciri.

Jistě jednou z nejlepších zpráv je obsazení Ciri (nad kterou se mnozí z nás po nedávném oznámení na Twitteru pozastavovali a někteří fanoušci dokonce odmítali kvůli tomu seriálu dát šanci), a taky Yennefer. Netflix však toto důležité oznámení pro fanoušky rozširuje. Kdo se ke dvěma novým sympatickým herečkám v seriálu Zaklínač přidá? V roli královny Calanthé uvidíme Jodhi May (Genius) a jako její manžel, rytíř Eist, se objeví Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude).

Co by to bylo za fantasy seriál bez druidů, že ano? Známého druida Myšilova ztvární herec Adam Levy, kterého jste viděli třeba v perfektním historickém seriálu Knightfall. Tissaiu de Vries, šéfku čarodějnické akademie v Aretuze, si zahraje MyAnna Buring (The Witcher 3). V roli novicek v této akademii se můžeme těšit na Mimi Ndiweni (The Legend of Tarzan) a Thericu Wilson-Read (Profile). Taky uvidíme princeznu Renfri, kterou ztvární Millie Brady (King Arthur: Legends of the Sword).

Po odhalení hlavní postavy Geralta, kterého si zahraje Henry Cavill, fanoušci doufali, že bychom se mohli dočkat dalších velkých a známých filmových či televizních jmen. Avšak vývoj seriálu se ubírá zcela opačným směrem. Výkonná producentka Lauren Schmidt Hissrich se pro magazín THR vyjádřila, že Cavilla doplní méně známí herci. Pokud tyto nové a stoupající hvězdy v seriálu uspějí a fanoušky zaujmou, mohou získat takový úspěch, jako třeba mladé hvězdy seriálu Stranger Things. Hissrich také potvrdila, že produkce seriálu by měla začít již brzy. Takže nemusí trvat vůbec dlouho, než uvidíme zmíněné herce na televizní obrazovce.

Musím říct, že se docela těším, i když je mi většina zmíněných herců zcela neznámá. Chybí mi tam taky ještě obsazení Triss nebo Yarpena Zigrina. Doufám, že již brzy Vám budu moct napsat, kdo se dál k obsazení přidá. A co říkáte na obsazení Vy? Vaše názory nám neváhajte napsat do komentářů a taky pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz