Počátkem týdne se objevil první pohled na Henryho Cavilla jako Geralta z Rivie v nové zbroji, ve které ho uvidíme v druhé sérii seriálu Zaklínač, a nyní na oficiálním twitterovém účtu přibyl také pohled na Ciri. S jistotou lze říct, že je připravená k akci, protože půjde o její trénink v Kaer Morhenu, domově zaklínačů. 

Všichni, kdo hráli třetí díl hry Zaklínače, Divoký Hon, si jistě vzpomínají, že Ciri trénovala pod vedením Geralta a Vesemira, aby se stala obávanou lovkyní monster. I když ve hrách jsme její trénink viděli jenom ve vzpomínkách, knižní sága od Andrzeje Sapkowského, na kterých je seriál od Netflixu založen, zkoumá tuto kapitolu Ciriina života mnohem podrobněji. Ve druhé sérii tedy nebude už tou vyděšenou a zmatenou princeznou, se kterou jsme se setkali v první sezóně.

Předchozí informace také potvrdily, že následující série Zaklínače se více zaměří na vztah mezi Geraltem a Ciri. V rozhovoru pro TV Guide výkonná producentka Lauren S. Hissrich slíbila, že bude spousta materiálu zkoumajícího několik prvních dnů Geraltova setkání s Ciri ze závěru první série, včetně mnoha originálního materiálu, který se v knihách nenachází. „Při psaní seriálu jsme zjistili, že vlastně nechceme přeskočit první měsíce, jak se Geralt s Ciri poznali. Je to součást zábavy, vzít si tyto postavy, které chápou, že jejich osudy jsou propojeny – přijmout to, co musí udělat, aby mohli dál putovat po Kontinentu.“

Očekává se, že druhé série se dočkáme někdy v příštím roce, za předpokladu, že se svět do té doby dostane z momentálního chaosu okolo koronaviru. Seriál totiž jenom nedávno obnovil produkci po přestávce vyvolané Covidem-19, tak kdo si může být jistý, kdy přesně se vrátí Geralt se svou posádkou? Dokud se však herci a štáb mohou bezpečně vrátit do práce, to je vše, na čem momentálně záleží, a proto počkáme tak dlouho, jak bude třeba.

Jak se Vám líbí nová verze Ciri z druhé série? Těšíte se na pokračování seriálu? I když tedy nevíme jistě, kdy přesně se jej dočkáme? Vaše odpovědi nám neváhejte nechat dole v komentářích a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:ladbible.com
Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)