Produkce druhé série úspěšného seriálu Zaklínač od Netflixu se pomalu rozbíhá a doposud jsme se dočkali prvních dvou fotek, Henryho Cavilla v roli Geralta z Rivie v nové zbroji a Freyi Allan v roli Ciri v tréninkovém procesu v pevnosti Kaer Morhen. Další, kdo tuto dvojici doplnil novými fotkami, je Anya Chalotra jako čarodějka Yennefer z Vengerbergu.

Ačkoli v závěru první série zůstal osud této postavy záhadou, zdá se, že Yennefer o svůj život v bitvě o Sodden nepřišla, jak si myslel Geralt. Proto je možné očekávat, že její magie ponese v dalším pokračování vážné následky – tolik chaosu si jistě vybere svou daň. Yennefer působí na nových fotografiích otřesena a je spoutaná, jak ve finále první sezóny (což naznačuje, že tato scéna se odehrává bezprostředně po zmíněné bitvě.)

FOTO: Netflix

Na druhém obrázku se zdá, že má na sobě okovy Dimertium, které jí brání používat magii. Zajala ji snad nilfgaardská armáda?

FOTO: Netflix

Jak se těšíte na druhou sérii? Jak na Vás působila Anya Chalotra v roli obávané čarodějky Yennefer? Napište nám dolů do komentářů a pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz