Jistě se již mnozí fanoušci jak knižní, tak i herní série známého Zaklínače Geralta z Rivie, netrpělivě těší na seriál. Natáčení skončilo jen před pár dny, 20.12., o čemž informovala výkonná producentka seriálu Lauren Schmidt Hissrich prostřednictvím svého twitter účtu, kde den předtím napsala: „Zítra je poslední den natáčení před dovolenou. Poslední den předtím, než odjedu domů, abych oslavila konec nejbláznivějšího a nejúžasnějšího roku. Stále jsem ohromená. Zaklínač mě dělá tak šťastnou.“ V tomto článku se dozvíte, že se možná dočkáme více sérií, protože Netflixu se seriál velice zamlouvá. 

Zdroj: polygon.com

I když seriál ještě neměl svou premiéru, zdá se, že výkonní producenti streamovací stanice Netflix jsou dost ohromeni, protože podle tweetu od KC Walsh (známého redaktora webu Geeks WorldWide, který je také velmi spolehlivým zdrojem) by se Zaklínač mohl dočkat více sérií: „Vypadá to tak, že je Netflix s výsledkem velmi spokojený a více sezón by mohlo dostat zelenou ještě před odvysíláním první série, nebo krátce po ní.“

To by znamenalo, že Cavilla seriál naplno zaměstná, což by mohl být jeden z důkazů, že Supermanův pláštík pověsil dávno na hřebík. Nic z toho však nebylo zatím potvrzeno a proto si budeme na konečný verdikt muset počkat. Nebylo by to však poprvé, co dal Netflix nějakému seriálu zelenou ještě před premiérou.

Například co se týče seriálu Chiling Adventures of Sabrina, Netflix potvrdil, že seriál byl skutečně obnoven pro třetí a čtvrtou sérii, přesto, že byla zatím odvysílaná pouze jedna sérii. Tento způsob naznačuje, že je Netflix pozitivně nakloněn pro obnovu seriálu Zaklínač.

Přijali byste, kdyby se Zaklínač dočkal více sérií, i když si ještě nemáme možnost udělat si na něj vlastní názor? Jeho premiéry se dočkáme někdy příští rok, ale přesné datum ještě neznáme. O všech novinkách Vás však budeme průběžně informovat. Nezapomeňte sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek a zanechávat nám Vaše názory dole v komentářích. 

Zdroje: ubergizmo.com; reddit.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz