Jistě jste již postřehli informace o tom, že k seriálu Zaklínač od Netflixu se dočkáme zatím minimálně dalších dvou verzí, a to seriálu Blood Origin a animovaného filmu, který bude sledovat příběh Vesemira. Kromě toho, že možná některou z postav v Blood Origin ztvární Jason Momoa, se naposledy na internetu objevily informace o úniku popisů dvou hlavních postav.

Mělo by jít o jednu ženskou a jednu mužskou postavu elfů, Eile a Fjalla. Eile je žena mezi dvaceti a třiceti lety, pochází z klanu elfů, kteří používají jako hlavní zbraň nůž. Producenti do této role hledají „všestrannou“ herečku, která má zkušenosti s taneční choreografií a kaskadérskou prací, což jistě naznačuje, že se dočkáme v šesti očekávaných epizodách mnoha bitev.

Eile byla již zmíněna před dvěma týdny v úniku portálu Recapped, kde byla představena jako Eile, „Skřivan“ po boku další ženy jménem Princezna Merwyn. Co se týče Fjalla, je zajímavým případem, protože schopnosti, které této postavě odpovídají, by geniálně mohl ztvárnit herec Jason Momoa, který byl na začátku roku údajně považován za jednu z vedoucích postav Blood Origin.

V každém případě je nyní jisté, že se příběh spin-offové verze Blood Origin bude zaměřovat na ranou historii elfů předcházející příchodu lidské rasy na Kontinent. Jak budou tyto charaktery souviset s událostmi směřujícími ke Konjunkci sfér a vytvoření prvního zaklínače, které se odehrálo o staletí později?

Natáčení spin-offu by se mělo urychlit v květnu budoucího roku a očekává se, že potrvá do prosince. Půjde o limitovanou šestidílnou sérii, které velí Declan De Barra. Ten je zodpovědný za scénář čtvrté epizody seriálu. Kasting už probíhá a má ho na starosti Sophie Holland.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz