Fanoušci úspěšného seriálu o zaklínači, Geraltovi z Rivie, mají hned několik důvodů k radosti. Kromě toho, že byla nedávno oficiálně potvrzena i třetí série tohoto hitu od Netflixu, se objevila na internetu fotka Henryho Cavilla v nové zbroji. K tomu i oficiální popis ústředního příběhu druhé série. 

Jak si jistě pamatujete závěr první série, tak se v ní odehrávala bitva o Sodden, na kterou bude navazovat i začátek následující sezóny. Geralt je přesvědčen, že v této epické bitvě přišel o svou životní lásku, Yennefer.

Poté dovede princeznu Cirillu na nejbezpečnější místo, jaké zná, do svého domova, Kaer Mohrenu, kde ho vychovával Vesemir spolu s dalšími zaklínači ze Školy Vlka. Zatímco králové, elfové, lidé a démoni Kontinentu usilují o nadvládu za jeho zdmi, on musí chránit dívku před něčím mnohem nebezpečnějším: tajemnou silou, kterou v sobě ukrývá.

Jak se Vám líbila první série seriálu? Co říkáte na herecké výkony jednotlivých herců, známých či neznámých? Premiéry se dočkáme nejspíše v srpnu 2021 a pravděpodobně i traileru, avšak nové informace o druhé sérii se pomalu objevují. Jak se těšíte? Vaše názory nám napište dolů do komentářů a pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz