Už dlouho se fanoušci Geralta z Rivie na různých webech, zabývajících se seriálem Zaklínač, vyptávali, kdy uslyšíme něco o Marigoldovi a jeho příběhu. Konečně jsme se dočkali a jednou z věcí, která se v Marigoldově dějové lince objeví, je přítelkyně z minulosti.

Kvůli tomu, že se o Marigoldovi nějak výrazně nepsalo, si někteří fanoušci kladli otázku, zda-li nebude jeho dějová linka značně omezená. Většina si však nemyslí, že tomu tak bude. Čím by byl Zaklínačův příběh bez „otravného“ barda, který nezavře pusu? Myslím, že kdyby se něco takového stalo, tak by skalní fanoušci přestali seriál sledovat. Vypadá to i tak, že se Marigoldova postava v seriálu rozšíří v porovnání s knižní ságou. V pokračování článku se nachází menší spoilery.

Nedávno se objevila informace, že do hereckého obsazení hledají představitelku hraběnky De Stael, která se objeví v následující sérii. Kdo je tato hraběnka a proč na ní záleží? Jednoduše řečeno, v seriálu a v knihách má mnoho společného s Marigoldovou minulostí.

Když se ještě vrátíme k první sérii, v úvodní scéně páté epizody jsme o ní mohli postřehnout základní informace. Během toho, co Geralt lovil Džina, se Marigold zmínil, že ho hraběnka De Stael znovu opustila, což mohlo mít něco společného s bardovým zpěvem, pokud tedy můžeme věřit Geraltovi. Marigold je totiž přesvědčen, že je Geralt novým Džinovým pánem, a přál si, aby ho hraběnka „šťastná, málo oblečená a s otevřeným náručím“ přijala zpět.

Ze zmíněného citátu je jasné, že hraběnka byla kdysi Marigoldovou milenkou a byl mezi nimi značně bouřlivý vztah, protože ho několikrát opustila. I když v knihách není o ní mnoho známo, ve Věži vlaštovky můžeme najít pasáž, která zdůrazňuje její význam pro Marigolda. V jedné z kapitol se o tom zmiňuje Geralt: „Ale jak dobře vím z tvého vyprávění, začal jsi vážně veršovat a skládat melodie, když ti bylo devatenáct a inspiroval ses tvojí láskou k hraběnce De Steal“. Byla tedy něco jako jeho múza. V knihách se hraběnka jako postava neobjevuje, zmiňuje se jen jako část Marigodovy minulosti.

V současné době není známo, zda tato nová postava sehraje nějakou velkou roli, ale její přidání nám může poskytnout pohled do bardovy minulosti a další podrobnější vývoj tohoto charakteru. Také zatím není známo, kdo ji bude hrát. Pokud pravidelně sledujete náš web, jistě najdete tuto informaci v některém z budoucích článků.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:redanianintelligence.com
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)