Jistě si pamatujete, že Království Cintra bylo v první sezóně klíčovým místem seriálu Zaklínač. Viděli jsme Henryho Cavilla, jak tam dvakrát cestuje, Ciri, utíkající před Cahirem a v neposlední řadě hostinu, která skončila magicky, k překvapení ostatních, kdy si Geralt uvědomil, že Osud je vše, na čem záleží. Na Cintru se můžete těšit i ve druhé sérii seriálového hitu od Netflixu. 

Dějová linie okolo Cintry byla v první sérii zdánlivě ukončena, čili neexistuje žádný důvod, proč se na toto místo vracet, kromě toho, že by nám tvůrci ukázali flashbacky z období, kdy byli ještě všichni naživu.

Dle posledních informací, které nedávno sdílel web redanianintelligence, to můžu potvrdit, protože na fotkách z druhé série je vidět oba rodiče od Ciry, tedy Dunyho a Pavettu. Oba herci, Bart Edwards a Gaia Montadori, byli v Abortfield Studios, kde pravděpodobně již natáčeli s Edem Bazalgettem, který režíruje pátou a osmou epizodu druhé série.

Co to znamená pro ostatní důležité cintranské postavy? Momentálně není možné nic potvrdit, ale celkem by dávalo smysl vidět Jodi May jako královnu Calanthé a Bjorna Hlynura Haraldssona jako krále Eista.

Také by to mělo smysl v případě Myšilova, avšak jeho návrat je opředen otazníky, vzhledem k tomu, že herec Adam Levy, který tuto postavu ztvárňuje, žije v USA a cestování do Velké Británie a zpět by se mohlo velmi zkomplikovat vzhledem ke všem koronavirovým omezením. To musí být taky jeden z důvodů, proč režisérku Geetu Patel nahradila Louise Hooper.

Druhá série seriálového hitu od Netflixu se momentálně natáčí a předpokládaný konec natáčení je v březnu tohoto roku s datem vydání někdy koncem roku.

Mohlo by Vás zajímat: 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)