Nedávno na internetu kolovaly zvěsti, že štáb Zaklínače natáčí v Saunton Beach ve Velké Británii. To již bylo potvrzeno a pro fanoušky zejména třetího dílu videohry Zaklínač máme skvělou zprávu, protože do druhé série míří Divoký Hon.

Děsivé brnění či bizarní zbraně – to všechno je pro fanoušky třetího dílu videohry velice známým pohledem. Přemýšlíte nad tím, o co by mohlo jít? Redaktoři portálu redanianintelligence se domnívají, že s ohledem na tento pohled nepůjde o nějaký velký úsek. Konec konců knižní série jasně ukazuje, že Červení jezdci, kteří se objevili v díle Čas opovržení, slouží jako skutečný mytologický základ pro Divoký Hon. Samozřejmě si však na další a přesnější informace budeme muset počkat trochu déle.

Podle posledních informací, které se na internetu objevily, jde o poměrně malou jednotku, natáčející na Saunton Beach v Devonu. Natáčení v této oblasti bude pokračovat i v následujících dnech. Nedávno portál redanianintelligence také potvrdil, že skutečně jde o Divoký Hon. Už se to blíží, produkce je téměř dokončena, postprodukce brzy začne a premiéry druhé sezóny Zaklínače bychom se měli dočkat někdy později v tomto roce.

I když to vypadá velice zajímavě a jako fanoušek Zaklínače oceňuji, že uvidíme také Divoký Hon, trochu se obávám, co zase Netflix vymyslí. Jaký je Váš názor? Napište nám ho do komentáře a pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek Kontinentu. 

Související články:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)