Brzy nás čeká další projekt ze zaklínačského univerza. Jde o animovaný film Zaklínač: Vlčí sen (The Witcher: Nightmare of the Wolf), jehož příběh se bude soustředit na mladého Vesemira a jeho cestu k zaklínačské kariéře. V dnešním článku se podívejte na nový trailer a krátký popis. 

Být zaklínačem je bezpochyby náročné, stát se jím je ještě těžší. Fanoušci seriálu od Netflixu a her od CD Projekt Red uvidí ve filmu proces, kterým si člověk musí projít, aby se stal zaklínačem v prvním spin-offu, animovaném filmu The Witcher: Nightmare of The Wolf.

Tam, kde první trailer předvedl několik vtipných hlášek a akcí, ukázka, která vyšla včera, poukazuje na krutý proces náboru dětí a jejich proměny v lovce monster. Fanoušci budou mít k dispozici spoustu času na sledování mladého Vesemira – Geraltova mentora a hlavní postavu zmíněného filmu, který bude smlouvat o zlatě a zabíjet příšery.

Informace o tomto animáku se původně objevily na začátku roku 2020 a dalších podrobností jsme se dočkali díky WitcherConu minulý měsíc. Na filmu pracuje Studio MIR, které je známo například i prací na The Legend of Korra a Voltron: Legendary Defender.

Režisérem filmu je Han Kwang II., scénář napsal Beau de Mayo. Co se týče hlasového obsazení, můžete se těšit na tato jména: Theo James/Vesemir, Lara Pulver/Tetra, Graham McTavish/Deglan (který ztvární i v druhé sérii Zaklínače hlavní politickou postavu Kontinentu, Sigismunda Dijskstru) a Mary McDonnell/Lady Zerbst.

Film bude mít premiéru již 23.8. Jak se na něj těšíte? Líbí se vám animovaná forma nebo jste spíš pro klasický seriál? Ten bude mít premiéru 17. prosince 2021. Jak se na něj těšíte? Co se týče prequelu Blood Origin, spekuluje se, že se odvysílá příští rok nebo až v roce 2023.

Související články: 

Zdroj: Netflix

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)