Díky posledním informacím a hlavně druhé oficiální plnohodnotné upoutávce jsme se dozvěděli, kdy se konečně dočkáme premiéry seriálu Zaklínač, tedy 20. prosince 2019. Díky akci Comic Con, která v posledních dnech probíhala v Londýně a Itálii, se objevují stále nové detaily, o kterých Vás budeme určitě průběžně informovat. Jedna z těchto informací se týká počtu sérií. Výkonná producentka Lauren Schmidt Hissrich se na jednom z panelů vyjádřila, že plánuje pro seriál sedm sérií.

V rozhovoru pro časopis SFX Magazine výkonná producentka Lauren Schmidt Hissrich prozradila: „Momentálně mám připraveny materiály pro sedm sérií. V tomto stádiu je to jen o tom, jak vytvořit příběhy, které by publikum zaujaly na dlouhá léta. Nejhorší věcí, kterou bychom mohli udělat, je vložit všechnu naši energii do první série a nemyslet na to, jak by se mohly postavy vyvíjet.“ Příprava je však jedna věc a provedení další. Pouze čas tedy ukáže, kolik sezón Zaklínače se nakonec dočkáme. To se definitivně dozvíme až poté, co se tvůrci postupně budou blížit ke konci.

Například i výkonní producenti seriálu Stranger Things si stále nejsou jistí, kolik sérií chtějí natočit. Již jsme se dočkali tří sérií spolu se čtvrtou, která by měla mít premiéru příští rok. Také Hra o trůny byla plánována na sedm sérií a nakonec jsme se dočkali série osmé. Velmi zjednodušeně řečeno, tyto věci se mění. V září se objevila informace, že bychom se v budoucnu mohli dočkat druhé série Zaklínače se začátkem natáčení koncem tohoto roku nebo začátkem roku 2020. Také se objevila informace s datem premiéry série první na prosinec 2019, což bylo tento týden oficiálně potvrzeno.

Obnovení seriálu pro druhou sezónu zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale očekává se, že to u seriálu Zaklínač bude podobně, jak to bylo se seriálem Chilling Adventures of Sabrina od Netflixu, který byl po první sérii obnoven pro další dvě. Stále však čekáme na oficiální potvrzení. To, že bychom se však mohli dočkat alespoň série druhé, nám naznačuje název poslední epizody první série. Nedávno byly odhaleny názvy šesti epizod (2 – Čtyři značky, 3 – Zrádce měsíc, 4 – Z banketů, bastardů a pohřbů, 6 – Vzácné druhy, 7 – Před pádem, 8 – Mnohem více).

Poznámka na závěr: Lauren Schmidt Hissrich psala dvě epizody pro první sezónu seriálu, pilot a finále. Momentálně je k dispozici pouze jedna epizoda, ale vzhledem k názvu a odpovídající citaci z knih si můžeme být na 99% jistí, že „Mnohem více“ je finále první série. A to není vše! Všichni scénáristé, kromě Jenny Klein, která psala druhou epizodu, mají ve svých „kreditech“ dva vstupy Zaklínače: „2019-2020“, což je pro první sérii a „2020-2021“, což musí být jednoznačně sezóna druhá! To by také mohlo naznačovat, že někdy v roce 2021 bychom se na Netflixu mohli dočkat druhé série. Vracejícími scénáristy jsou Lauren Schmidt Hissrich, Beau DeMayo, Declan de Barra, Sneha Koorse, Haily Hall a Mike Ostrowski. Jenny Kleinovou by mohl nahradit Rae Benjamin.

Co byste řekli na to, kdyby se seriál Zaklínač skutečně dočkal sedm sérií? Potěšilo by Vás to? Nebo si myslíte, že je ještě moc brzy nad tím uvažovat? Vaše odpovědi nám neváhejte zanechat níže v komentářích a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-