Před pár dny produkce druhé série seriálu Zaklínač oficiálně skončila a my pro Vás máme skvělé novinky. V následující sezóně se setkáme s mnoha zajímavými postavami, jako například Eredinem a dalšími. 

Jednoho z červených jezdců, kteří jsou v knihách ztělesněním mytologického Divokého Honu, ztvární britský herec Sam Hazeldine (Peaky Blinders, The Innocents, Silent Witness, Knightfall). Většina fanoušků si tento charakter pamatuje jako krále Divokého Honu ve třetím dílu hry a největšího protivníka Geralta z Rivie.

Další postavou je elfí čarodějka Lara Dorren. Zahraje si ji irská herečka Niamh McCormack. Ta se od svých čtrnácti let věnuje především modelingu a nedávno se proslavila taky v herectví. Příběh zmíněné postavy je opravdu legendární. Jde o mudrce, elfí čarodějku, která se zamilovala do lidského mága, Cregennana z Lod. Její životní příběh je opravdu tragický a vyprávěn z různých perspektiv, podle toho, koho se na ni ptáte. Podle vyprávění její dcery Riannon je předkem Ciri a její krví byly uvedeny některé z nejdůležitějších událostí knih.

Také se setkáme s věštkyní Ithlinne. Bude jí hrát herecká veteránka Ann Firbank, které televizní kredity sahají až do 50. let. Posledně se objevila ve filmech Elizabeth I., Kingdom či Star Wars: The Rise of Skywalker. Ittlinne Aegli aep Aevenien byla proslulá věštkyně, která předpovídala řadu stěžejních událostí, jako války Severu proti Nilfgaardu, hon na čarodějnice a různé hrozby. Její nejslavnější proroctví, Aen Ithlinnespeath, vypráví o hrozící klimatické katastrofě, která pohřbí Kontinent pod ledovce.

Čtvrtým členem hereckého obsazení nadcházející sezóny je mladý herec Joseph Payne. V Zaklínačovi ztvární mladého písaře Jarreho (The Third Day). Jde o mladého inteligentního písaře a chráněnce kněžky Nenneke. Ve svatyni Melitelé se seznámí s Ciri a je jí okouzlen i po jejím odchodu. Tento plachý knihomol je ve skutečnosti schopen velkého hrdinství, jak dále dokazuje v knihách.

Těšit se taky můžeme na redanského krále Vizimira. Ztvární ho herec Ed Birch (The Last Kingdom, The Singapore Grip, Wonder Woman: 1984). Vizimir je jeden z nejmocnějších panovníků Severu. I když je lstivým politikem, předpokládá se, že skutečnou moc mají ve svých rukách jeho rádci, Sigismund Dijkstra a Philippa Eilhart.

Další postavou je Voleth Meir. Tu si zahraje polsko-britská herečka Ania Marson (Target, Killing Eve, Britannia, Holby City). Jde o jednu z nejzáhadnějších postav, která byla v kastingu popsána jako „stařena s bílými vlasy, toulající se po krajině, odhalující a lovící ty nejhlubší a nejtemnější lidské touhy“. Zdá se, že bude podstatnou částí Ciřiina příběhu.

Poslední herečkou, která je také známa především díky divadelním rolím, je Emily Byrt. Ztvární původní postavu Aylne. Předtím byla tato postava v kastingu popsaná pod krycím jménem Anna jako „divoká prostitutka, která se přidá ke skupině vojáků a nebojí se jim šéfovat“.

Jak jste spokojeni s dalším hereckým obsazením a postavami, které se ve druhé sérii objeví? Těšíte se na pokračování tohoto slavného příběhu? Dejte nám vědět do komentářů a taky pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek Kontinentu. 

Související články: 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:redanianintelligence.com
Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)
Podělte se o svůj názor: