Informace o očekávaném fantasy seriálu Zaklínač, kterého se konečně letos dočkáme, se objevují velmi pomalu. V posledních měsících jsme se dozvěděli o Zaklínači mnohem víc, než na začátku. Známe jména některých postav a také jejich představitele, zbytek je však stále velkou záhadou. V tomto článku Vám doplníme informaci o tom, kdo ztvární královnu Sancii. 

Za tuto informaci můžeme (jak již u předcházejících případů) vděčit uživateli portálu Reddit, který má přezdívku GraveMaster7. Ten naznačil nedávnou změnu, která nastala na portálu IMDB, kde je jako představitelka královny Sancie, tedy matky krále Foltesta, uvedena herečka Katia Bokor.

Zdroj: geek.pizza

Pokud Vám není jméno zmíněné herečky známé, tak jste ji mohli vidět například ve filmech Don´t Breathe z roku 2016 (mimochodem skvělý horor, kde si zahrál jednu z hlavních postav Dylan Minnette), Atomic Blonde (2017), World War Z (2013) nebo v seriálu The Shield (2002). Ohlášená první série seriálu bude mít osm epizod. Přesné datum premiéry stále není známo, víme zatím jen tolik, že se ho dočkáme ještě letos.

Jak se těšíte na seriál Zaklínač? Co říkáte na představitelku královny Sancie? Jste spíše fanoušky knižní, nebo herní série? Co všechno od tohoto seriálu očekáváte? Vaše odpovědi nám neváhejte zaznamenat níže do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroj: comicbook.com
-reklama-