Fanoušci Zaklínače od Netflixu netrpělivě očekávají nové informace o následující sérii, jejíž produkce je již v závěrečné fázi v Abortfield studiu. Dočkáme se krásných míst, zajímavých vizuálních efektů, ale i dalších nových postav. Také jste čekali na informaci, zda se ve druhé sérii setkáme s Philippou Eilhart? Je to tak, tuto mocnou čarodějku v nadcházející sezóně skutečně uvidíme. 

Tuto mocnou čarodějku ztvární Cassie Clare. Herečka svou kariéru započala jako zpěvačka a tanečnice v Národním divadle mládeže a zahrála si v různých muzikálech. V posledních letech se objevila na televizních obrazovkách v seriálech jako The Bisexual, Brave New World a dalších.

Fanouškům Zaklínače je tato postava velice dobře známá jako jedna z nejúžasnějších a nejmocnějších čarodějek Kontinentu. Jako jedna z mála mágů ovládá umění polymorfie a podle libosti se dokáže proměnit v sovu. I když má mladistvý vzhled, pobývá na světě již 300 let (alespoň podle Marigoldových odhadů). A v neposlední řadě je také milována jako LGBT postava, kterou nedávno „přešla chuť na muže“.

Jak jste spokojeni s novou představitelkou? Já se na novou postavu celkem těším, ale musím přiznat, že bych si v této roli dokázala představit někoho úplně jiného. Nevím, ale půlka herců, co Netflix vybírá, mi jednoduše nesedí ani do představy postavy v knize či hře. Váš názor nám napište dolů do komentářů a pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek.

Související články: 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Gabi89
Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)