Připravovaný prequel seriálu Zaklínač pod názvem Blood Origin se už nějakou dobu připravuje. Půjde o šestidílnou minisérii a v tomto článku se dozvíte, která herečka obsadí jednu z prvních hlavních rolí seriálu. 

Konkrétně jde o postavu elfky Élie, o které jste si mohli přečíst v jednom z našich předchozích článků. Zahraje si ji britská herečka jamajského původu, Jodie Turner-Smith. Tuto herečku můžete znát ze seriálů The Last Ship nebo Nightflyers či z filmu Queen and Slim, za který získala velké uznání.

Portál deadline popisuje tuto postavu jako „elitní bojovnici, požehnanou hlasem bohyně, která opustila svůj klan a pozici královniny strážkyně, aby následovala své srdce jako kočovná hudebnice. Avšak velké zúčtování, které se odehrává na Kontinentu, ji přinutí vrátit se zpět k čepeli při snaze o pomstu a vykoupení.“

Za celou minisérii je režisérsky zodpovědný Declan De Barra, který režíroval čtvrtou epizodu seriálu Zaklínač. Výkonnou producentkou je Lauren Smith Hissrich. Děj prequelu se odehrává 1200 let před událostmi seriálu Zaklínač a bude se věnovat událostem směřujícím ke Konjunkci sfér a vytvoření prvního zaklínače.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz