Druhá část 6. řady seriálu televizní stanice AMC Živí mrtví: Počátek konce se vrátí na televizní obrazovky 12. dubna ve 22:00. V nadcházejících dílech se objeví nové postavy, které ztvárnili, Keith Carradine, John Glover a Nick Stahl. Jeden z nových dílů série režírovala herečka Aisha Tyler, u nás známá především jako představitelka Dr. Tary Lewis v seriálu Myšlenky zločince.

V očekávaných nových dílech se můžete těšit na tři nové postavy, které hrají John Glover (Dobrá manželka, Smallvile, Strašidelné Vánoce), Nick Stahl (Carnivale, Terminátor 3: Vzpoura strojů, Sin City) a Keith Carradine (Paní ministryně, Fargo, Deadwood). Při natáčení epizody s číslem 613 do režisérského křesla zasedla herečka Aisha Tyler (Roswell, Myšlenky zločince).

Živí mrtví: Počátek konce
Živí mrtví: Počátek konce, FOTO: AMC

Morgan (Lennie James) je ve své snaze zachránit zbývající členy skupiny ještě troufalejší než předtím. Mezitím se Virginia (Colby Minifie) se stále zoufaleji snaží najít svoji sestru a ochránit kolonii před silami, které jí ohrožují zvenku i zevnitř. Nové díly šesté řady odhalí vliv, jaký má život pod Virginiinou kontrolou na každého jednotlivého člena skupiny. V minulosti si mysleli, že jsou v podstatě rodina, bude to tak i nadále? Sledujte nové díly 6. řady a dozvíte se, která nová spojenectví budou vytvořena, které vztahy naopak nevydrží tlak okolností a poznáte proč věrnost a sounáležitost už nikdy nebudou jako dřív.

V seriálu Živí mrtví: Počátek konce hrají Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentem kultovního seriálu je Scott M. Gimple, za jeho tvorbu jsou zodpovědní Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert. Seriál vzniká v produkci AMC Studios.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR