Přestože venku panují kruté mrazy, možná vás rozehřejí horké březnové novinky. Mezi ty nejžhavější patří historické drama s hororovými prvky The Terror, či sci-fi seriál z prostředí Supermanova dědečka – Krypton.

1. Little Dog

CBC.ca

Datum premiéry: 1. března 2018

Země původu: Kanada

Televizní stanice: CBC

Žánr: Komedie

Obsazení: Joel Thomas Hynes (Tommy Ross), Stephen Oates (Lowly Jr.), Katharine Isabelle (Ginny), Julia Chan (Pamela)

 

Tommy „Little Dog“ Ross je bývalý boxer, který před pěti lety vzdal zápas a ukončil tak svou slibnou kariéru. Nyní má šanci na odvetu, ale jeho rodina z tohoto rozhodnutí není nadšená, jelikož žijí ve stínu Thomasovy hanby.

2. Life Sentence

TvGuru

Datum premiéry: 7. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: CW

Žánr: Drama / Komedie

Obsazení: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes), Brooke Lyons (Elizabet), Dominique Lucky Martell ( Fiona Rojas), Riley Smith (Dr. Will Grant) a další…

 

Stelle Abbott je diagnostikována nevyléčitelná forma rakoviny a tak začne žít naplno. Když zjistí, že ve skutečnosti neumírá, musí se potýkat s následky svých rozhodnutích, které učinila.

3. Heathers

ew.com

Datum premiéry: 7. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Paramount Network

Žánr: Komedie / Drama

Obsazení: Grace Victoria Cox (Veronica Sawyer), James Scully (JD), Melanie Field (Heather Chandler), Brendan Scannell (Heather ‚Heath‘ Duke), Jasmine Mathews (Heather McNamara)

 

Skupina studentů se snaží vyčnívat nad ostatními, což v mnoha případech způsobuje problémy. Ale již brzy se ocitnou v tom největším průšvihu svého života.

4. The Oath

TV Insider

Datum premiéry: 8. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Crackle

Žánr: Drama / Krimi / Thriller

Obsazení: Sean Bean (Tom Hammond), Ryan Kwanten (Steve Hammond), Katrina Law (Karen Beach), Joseph Julian Soria (Ramos) a další…

 

Kriminální seriál, na jehož produkci se podílel 50 Cent, poodhaluje svět gangů a zkorumpovaných policistů.

5. Champions

renewcanceltv.com

Datum premiéry: 8. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: NBC

Žánr: Komedie

Obsazení: Anders Holm (Vince), Fortune Feimster (Ruby), Mouzam Makkar (Brittany), J.J. Totah (Michael), Andy Favreau (Matthew), Ginger Gonzaga (Dana)

 

Vince je majitel posilovny, který nemá žádné ambice. Žije se svým mladším bratrem Michaelem, který se dá charakterizovat jako nádherný idiot. Jednoho dne se objeví Vincův dospívající syn, jehož matkou je Vincova středoškolská láska.

6. Harrow

MovieRecipe Movie Reviews

Datum premiéry: 9. března 2018

Země původu: Austrálie

Televizní stanice: ABC

Žánr:  Drama / Krimi / Lékařský

Obsazení: Ioan Gruffudd ( Dr. Daniel Harrow), Remy Hii (Simo), Robyn Malcolm (Maxine Pavich), Ella Newton ( Fern Harrow), Anna Lise Phillips (Stephanie Tolson) a další…

 

Dr. Daniel Harrow je forenzní patolog, který díky svým neortodoxním způsobům a neúctě k mrtvým dokáže vyřešit i ty nejbizarnější vraždy.

7. Deception

Youtube

Datum premiéry: 11. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice:  ABC

Žánr: Krimi / Drama

Obsazení: Jack Cutmore-Scott (Cameron Black),  Laila Robins (Deakins), Robert Reed Murphy (Corrections Officer), Ruben Navarro (FBI in War Roo), Amaury Nolasco (Mike Alvarez ), Ilfenesh Hadera (Kay Daniels) a další…

 

Cameron Black je slavný kouzelník, který si zničil kariéru velkým skandálem. Nyní se stal prvním světovým kouzelnickým konzultantem FBI a pomáhá řešit složité případy.

8. For the People

HelloGiggles

Datum premiéry: 13. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice:  ABC

Žánr:  Drama

Obsazení:  Jasmin Savoy Brown (Allison Adams), Wesam Keesh (Jay Simmons), Rahvaunia (Theresa Wood), Anna Khaja (Vera Simmons) a další…

 

Příběh sleduje dva tábory právníků zabývajících se jak obžalobou, tak obhajobou ve vysoce postavených a riskantních případech.

9. Rise

film.at

Datum premiéry: 13. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: NBC

Žánr: Drama

Obsazení: Auli’i Cravalho (Lilette Suarez), Ellie Desautels (Michael Hallowell), Amy Forsyth (Gwen Strickland), Damon J. Gillespie (Robbie Thorne), Casey Johnson (Gordy) a další…

 

Hlavním hrdinou je středoškolský učitel Lou, který se ujme upadajícího divadelního kroužku. Svou snahou si získá nejen studenty a kolegy, ale celé město.

10. Krypton

Flickering Myth

Datum premiéry: 21. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Syfy

Žánr: Drama / Superhrdinský / Nadpřirozený / SciFi

Obsazení: Cameron Cuffe (Seyg-El), Georgina Campbell (Lyta Zod), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Alura Zod), Rasmus Hardiker (Kem) a další…

 

Příběh se odehrává dvě generace před zničením domovské planety legendárního Supermana. Tentokrát se zaměříme na Supermanova dědečka a rodinu Elů, která byla zostuzena. Cílem je navrátit rodinnou čest a zachránit planetu od chaosu.

11. Station 19

Entertainment Tonight

Datum premiéry: 22. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: ABC

Žánr: Drama / Akční

Obsazení: Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Jason George (Ben Warren), Grey Damon (Jack Gibson), Barrett Doss (Victoria Hughes), Alberto Frezza (Ryan Tanner) a další…

 

Seriál je spin-offem Grey’s Anatomy, ale tentokráte z prostředí hasičské stanice. Můžeme sledovat hrdinné muže, ale také ženy, kteří riskují své životy pro záchranu obyvatel Seattlu.

12. Alexa & Katie

On Camera Audiences

Datum premiéry: 23. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Sitcom

Obsazení: Paris Berelc (Alexa Mendoza), Isabel May (Katie Cooper), Tiffani Thiessen (Lori Mendoza), Emery Kelly (Lucas Mendoza) a další…

 

Příběh o dvou kamarádkách Alexe a Katie, které se nemohou dočkat začátku nového školního roku. Brzy ovšem zjistí, že zapadnout do kolektivu nebude tak snadné, jak si představovaly.

 

13. Trust

indiewire.com

Datum premiéry: 25. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: FX

Žánr: Drama / Životopisný

Obsazení: Donald Sutherland (J. Paul Getty), Hilary Swank (Gail Getty), Harris Dickinson (John Paul Getty III.), Brendan Fraser (James Fletcher Chace), Michael Esper (John Paul Getty Jr.)

 

Příběh je založen na reálném životě Johna Paula Gettyho III, který byl v roce 1973 jako šestnáctiletý mladík unesen a jeho zámožní rodiče odmítnou zaplatit výkupné. To i poté, co mu únosci uříznou ucho. Až když částka klesne na 3.000.000 dolarů se věci dají do pohybu. Nikdo však netuší, že je únos pouhou hrou mladého Gettyho, který se snaží vylákat peníze ze svého dědečka.

14. The Terror

AMC

Datum premiéry: 26. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: AMC

Žánr: Drama / Horor / Historický

Obsazení: Jared Harris ( Francis Crozier), Ciarán Hinds (John Franklin), Tobias Menzies (James Fitzjames), Christos Lawton (George Hodgson ) a další…

 

Píše se rok 1847 a polární výprava sira Johna Franklina  během hledání severozápadní cesty uvízne v polárním ledu. Posádce dvou lodí Erebus a Terror dochází jídlo a většina z nich onemocní kurdějemi. Aby toho nebylo málo, pronásleduje je záhadný tvor z arktických hlubin.

15. Alex, Inc.

Nothing But Geek

Datum premiéry: 28. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: ABC

Žánr: Komedie / Sitcom / Rodinný

Obsazení: Zach Braff (Alex Schuman), Tiya Sircar (Arunima ‚Rooni‘ Schuman), Hillary Anne Matthews (Deirdre), Michael Imperioli (Eddie), Elisha Henig (Ben)

 

Alex je investigativní novinář, který ukončí svou kariéru a začne vést svůj podnik. Je to ale mnohem složitější, než si myslel.

16. Siren

Siren Zdroj: flickeringmyth.com

Datum premiéry: 29. března 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Freeform

Žánr: Drama / Mysteriózní / Nadpřirozený / Akční / Thriller

Obsazení: Eline Powell (Po), Alex Roe (Ben), Fola Evans-Akingbola (Maddie), Rena Owen (Helen)

 

Bristol Cove je malé přímořské městečko, které je známé díky své legendě o mořských pannách. Když se objeví tajemná dívka, válka mezi souší a mořem je na spadnutí.