I v červnu se dočkáme celé řady nových seriálů. Které to jsou?

 

1. Pose

TV Watch US

Datum premiéry: 3. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: FX

Žánr: Drama / Hudební / Retro

Obsazení: James Van Der Beek (Matt), Hailie Sahar (Lulu), Indya Moore (Angel), Angelica Ross (Candy), Mj Rodriguez (Blanca), Evan Peters (Stan) a další…

 

Příběh z roku 1986 sleduje životní osudy napříč společností obyvatel New Yorku. Uvidíme vzestup do luxusního životního stylu Trumpových, místní společenskou a literární scénu a kulturu z různých koutů světa.

2. Dietland

AMC

Datum premiéry: 4. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: AMC

Žánr: Drama / Komedie

Obsazení: Joy Nash (Plum Kettle), Julianna Margulies (Kitty Montgomery), Adam Rothenberg (Dominic), Tamara Junie (Julia), Will Seefried (Ben)

 

Seriál je adaptací stejnojmenné knihy spisovatelky Sarai Walker. Nahlédneme do světa módy a posedlosti dnešní společností. Uprostřed toho chaosu se nachází Plum Kettle. Spisovatelka, která pracuje pro slavnou editorku v největším dámském magazínu.

3. Condor

att.net

Datum premiéry: 6. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Audience Network

Žánr: Drama / Krimi / Thriller / Špionážní

Obsazení: Max Irons (Joe Turner), Brendan Fraser (Nathan Fowler), Bob Balaban (Reuel Abbott), William Hurt (Bob Partridge), Leem Lubany (Gabrielle Joubert), Kristen Hager (Mae Barber), Angel Bonanni (Deacon Mailer)

 

Remake slavného filmu z roku 1975 Three Days of the Condor (Tři dny Kondora) se soustředí na analytika CIA Joea Turnera, který si jednoho dne odskočí na oběd. Poté, co se vrátí zpět do kanceláře, zjistí, že všichni jeho kolegové byli zavražděni. Postupně odhalí komplikované spiknutí, které může ohrozit milióny životů.

4. Cloak and Dagger

ladepeche.fr

Datum premiéry: 7. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Freeform

Žánr: Drama / Superhrdinský / Akční

Obsazení: Olivia Holt (Dagger), Aubrey Joseph (Cloak), J.D. Evermore (Connors), Gloria Reuben (Adina Johnson), Andrea Roth (Melissa Bowen), Miles Mussenden (Michael Johnson), James Saito (Dr. Bernard Sanjo)

 

Ty Johnson a Tandy Bowen jsou teenageři ovládající superschopnosti. Pod svými pseudonymy Cloak a Dagger ničí nepřátele. Dagger ze svých prstů vystřeluje světelné dýky, Cloak svou oběť obalí pláštěm a pomalu ji pozře.

5. The Hollow

Netflix

Datum premiéry: 8. června 2018

Země původu: Kanada

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Animovaný / Fantasy

Obsazení: Ashleigh Ball (Mira), Adrian Petriw (Adam), Connor Parnall (Kai)

 

Tři teenageři se probudí v nebezpečném světě a snaží se pochopit, co se stalo a jak se udržet na živu.

6. Strange Angel

CBS Studios International

Datum premiéry: 14. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: CBS

Žánr: Drama / Historický / SciFi

Obsazení: Jack Reynor (Jack Parsons), Rupert Friend (Ernest Donovan), Bella Heathcote (Susan Parsons), Michael Gaston (Virgil Byrne)

 

Seriál na motivy stejnojmenné knihy George Pendlea vypráví příběh ze 40. let, který sleduje geniálního a tajemného vědce Jacka Parsonse. Ten spolupracuje s vládou na výzkumu raket. V noci se ovšem věnuje okultismu a sexuálním rituálům.

7. Yellowstone

YouTube

Datum premiéry: 20. června 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Paramount Network

Žánr: Drama / Western

Obsazení: Kevin Costner (John Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Luke Grimes (Cory Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Dutton) a další…

 

Western odehrávající se v Montaně. V hlavní roli se představí rodina Duttonových, kteří vlastní jeden z největších rančů v Americe, díky čemuž se neustále dostávají do problémů.