Prázdniny začaly, ale to neznamená, že si pro nás seriálový svět nepřipravil nějaké novinky. Ve svaté trojici se objeví i jeden z nejočekávanějších seriálů tohoto roku – Castle Rock.

 

1. Sharp Objects (Ostré předměty)

Zdroj: Variety

Datum premiéry: 8. července 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: HBO

Žánr: Drama / Thriller / Krimi / Psychologický

Obsazení: Amy Adams (Camille Preaker), April Brinson (Jodes), Violet Brinson (Kelsey), Patricia Klarkson (Adora Crellin), Matt Craven (Vickery), Henry Czerny (Alan Crellin) a další…

 

Seriál na motivy stejnojmenného románu Gillian Flynn. Reportérka Camille Preaker se poté, co opustí psychiatrickou léčebnu, vrací do rodného města, kde začne pracovat na případu vražd dvou nezletilých dívek. Rovněž čelí další výzvě – již roky nemluvila se svou neurotickou matkou a třináctiletou sestrou. Během případu zjistí, že se až moc ztotožňuje se zavražděnými dívkami.

2. The Outpost

Zdroj: PoGDesign

Datum premiéry: 10. července 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: The CW

Žánr: Drama / Fantasy / Dobrodružný / Nadpřirozený

Obsazení: Jessica Green (Talon), Jake Stormoen (Garret), Imogen Waterhouse (Gwynn), Anand Desai-Barochia (Janzo)

 

Mladá dívka jménem Talon je poslední přeživší rasy zvané „černokrevní“ a touží po jediném. Pomstít svou rodinu. Na své cestě postupně odhaluje, že vládne nadpřirozenou mocí, kterou se musí naučit ovládat.

3. Castle Rock

Zdroj: CBS News

Datum premiéry: 25. července 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Hulu

Žánr: Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller

Obsazení: Terry O’Quinn (Dale Lacy), Melanie Lynskey (Molly Strand), Andre Holland (Henry Deaver), Scott Glenn (Alan Pangborn), Jane Levy (Jackie), Bill Skarsgård (vězeň věznice Shawshank), Sissy Spacek (Ruth Deaver) a další…

 

Seriál založený na novelách a povídkách mistra hororu Stephana Kinga. Hlavním hrdinou seriálu je Henry Deaver (Andre Holland), právník, jenž se do tohoto strašidelného městečka vydal zastupovat vězně (Bill Skarsgård), který se nachází v nechvalně známé věznici Shawshank. Jak se dá očekávat, brzy se začnou dít děsuplné věci.