Prázdniny končí, ale i během posledních dní horkého léta můžete sledovat zbrusu nové seriály. Které to jsou?

 

1. Lodge 49

Zdroj: News – The AV Club

Datum premiéry: 6. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: AMC

Žánr: Drama

Obsazení: Wyatt Russell (Dud), Brent Jennings (Ernie), Sonya Cassidy (Liz), Linda Emond (Connie), David Pasquesi (Blaise), Eric Allan Kramer (Scott) a další…

 

Dud je okouzlující bývalý surfař a zároveň pěkný smolař, který se přidá k bratrské sektě, aby se vrátil ke svému jednoduchému a šťastnému životnímu stylu, o který po smrti svého otce přišel. Dud za pomoci svých nových přátel najde ztracený smysl bytí a zároveň konfrontuje své nejhorší noční můry, ale také i největší naděje a sny.

2. Insatiable

Zdroj: 411 South Talent

Datum premiéry: 10. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Komedie / Drama / Teen

Obsazení: Dallas Roberts (Bob), Debby Ryan (Patty), Kimmy Shields (Nonnie Thompson), Daniel Kang (Donald Choi), Irene Choi (Dixie Sinclair), James Lastovic (Christian) a další…

 

Bob je zostuzený a věčně nespokojený právník, který se jednoho dne rozhodne, že se stane koučem dívek soutěžících o titul královny krásy. Jeho svěřenkyní se stane Patty, pomstychtivá a šikanovaná studentka. Zatím nemá nejmenšího zdání, co stvoří a vypustí do světa.

3. Disenchantment

Zdroj: NME.com

Datum premiéry: 17. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Animovaný / Sitcom / Fantasy

Obsazení: Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo), Eric Andre (Luci)

 

Příběh sleduje osudy Bean, princezny alkoholičky, jejího elfího společníka Elfoa a jejího osobního démona Luciho. Všichni společně žijí ve středověkém fantasy království Dreamland.

4. The Innocents

Zdroj: bustle.com

Datum premiéry: 24. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Drama / Mysteriózní / Nadpřirozený / Teen

Obsazení: Sorcha Groundsell (June), Percelle Ascott (Harry), Guy Pearce (Halvorson) a další…

 

Mladí milenci June a Harry se rozhodnou utéci, aby mohli i přes nesouhlas svých rodin začít společný život. Zatím netuší, jak bude jejich cesta za nezávislostí složitá. Do rukou se jim totiž dostane záhadný dar s nadpozemskou mocí a jejich láska bude podrobena nejedné zkoušce.

5. One Dollar

Zdroj: deadline.com

Datum premiéry: 30. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: CBS

Žánr: Drama / Thriller / Mysteriózní

Obsazení: John Carroll Lynch (Bud Carl), Philip Ettinger (Garrett Drimmer), Nathaniel Martello-White (Jake Noveer), Chris Denham (Peter Trask), Kirrilee Berger (Dannie Furlbee) a další…

 

Příběh se odehrává v malém americkém městečku, jehož obyvatelé figurují ve vícenásobné vraždě. Mezi podezřelými koluje dolarová bankovka, jejíž cestu postupně sledujeme, stejně tak jako osudy jejích vlastníků. Postupně se odkrývají ta nejtemnější tajemství, které městečko skrývá.

6. Jack Ryan

Zdroj: Jack Ryan

Datum premiéry: 31. srpna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Amazon

Žánr: Drama / Akční / Špionážní

Obsazení: John Krasinski (Jack Ryan), Abbie Cornish (Cathy Muller), Wendell Pierce (James Greer), Dina Shihabi (Hani), Amir El-Masry (Ibrahim), Ali Suliman (Suleiman)

 

Nadějný analytick CIA je poprvé vyslán do terénu, kde je mu svěřen nebezpečný úkol. Ryan odhalí vzorec v teroristické komunikaci, který ho vrhne do centra nebezpečného manévru s novou odnoží teroristů, kteří hrozí globálním ničením.