I v dubnu nás čeká celá řádka nových seriálů. Nastartujte jaro se sci-fi peckou Lost in Space nebo oddychovkou The Last O.G.

 

1. Ordeal by Innocence

The Times

Datum premiéry:  1. dubna 2018

Země původu: Velká Británie

Televizní stanice: BBC One

Žánr: Drama / Krimi / Historický / Mysteriózní

Obsazení: Bill Nighy (Leo Argyll), Anthony Boyle (Jack Argyll), Crystal Clarke (Tina Argyll), Eleanor Tomlinson (Mary Durrant), Ella Purnell (Hester Argyll)

 

Třídílná minisérie na motivy detektivního románu Agathy Christe vypráví příběh odehrávající se během Vánoc roku 1954, kdy je na svém panství zavražděna zámožná filantropka Rachel Argyll. Obviněn je její adoptivní syn Jack, který od samého počátku dává najevo, že je nevinný.

2. Kiss Me First

Pan Macmillan

Datum premiéry: 2. dubna 2018

Země původu: USA / Velká Británie

Televizní stanice: E4 / Netflix

Žánr: Thriller / Fantasy

Obsazení: Tallulah Haddon (Leila), Simona Brown (Mania), Haruka Abe (Tippi), Matthew Beard (Adrian), Matthew Aubrey (Jonty), Freddie Stewart (Force)

 

Leila je sedmnáctiletá dívka, která se stala závislou na online hře s názvem Agora. Jednoho dne ve virtuální realitě potká Tess, sebevědomou dívku, která ráda vymetá večírky a má  temné tajemství. Leila a Tess naleznou přátelství i v reálném světě. Poté, co Tess bezestopy zmizí, se Leila rozhodne převzít její identitu. Rázem je vtažena do problémů, které stojí za kamarádčiným zmizením.

3. The Crossing

HDO

Datum premiéry: 2. dubna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: ABC

Žánr:  Drama / SciFi / Postapokalyptický / Thriller

Obsazení: Steve Zahn (Jude Miller), Natalie Martinez (Reece), Sandrine Holt (Emma Ren), Rick Gomez (Nestor), Jay Karnes (Craig Lindauer), Marcuis Harris (Caleb)

 

Příběh se odehrává v 250 let vzdálené budoucnosti, kdy se uprchlíci z válkou zničené země,  snaží najít útočiště v jednom americkém městečku. V hlavní roli se představí místní šerif s temnou minulostí, federální agent a matka hledající svou pohřešovanou dceru.

4. The Last O.G.

Next Episode

Datum premiéry: 3. dubna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: TBS

Žánr: Komedie

Obsazení: Tracy Morgan (Tray), Cedric the Entertainer (Miniard Mullins), Tiffany Haddish (Shay), Taylor Mosby (Amira), Allen Maldonado (Cousin Bobby), Ryan Gaul (Josh)

 

Troy se po patnácti letech dostává z vězení a zjišťuje, jak se svět během té doby změnil. Nejenže nepoznává svou bývalou čtvrť v Brooklynu, ale také se dozví, že se jeho bývalá přítelkyně provdala za úspěšného bělocha, který vychovává jeho dvojčata, o kterých doposud neměl nejmenšího zdání. Aby svým dětem zajistil finanční podporu, využije bohaté zkušenosti z vězení.

5. Killing Eve

blogs.weta.org

Datum premiéry: 8. dubna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: BBC America

Žánr: Drama / Akční / Špionážní / Thriller

Obsazení: Sandra Oh (Eve), Jodie Comer (Villanelle)

 

Eve je inteligentní žena zaměstnaná v kanceláři bezpečnostní agentury, ale o své vysněné kariéře má poněkud jiné představy. Chtěla by být špiónkou. Villanelle je talentovaná profesionální vražedkyně, která lpí na přepychu. Lov začíná.

6. Carter

AXN

Datum premiéry: 10. dubna 2018

Země původu: Kanada

Televizní stanice: AXN

Žánr: Krimi / Drama

Obsazení: Jerry O’Connell (Harley Carter), Sydney Tamiia Poitier (Sam Shaw), Varun Saranga (Vijay Gill), Matt Baram (Wes Holm), Kristian Bruun (Dave Leigh)

 

Harley Carter je hvězdou krimiseriálu, ale poté, co na veřejnosti ztropí scénu, je donucen k návratu do svého rodného města. Zde se přidá ke své kamarádce policistce Sam Shaw, které pomáhá s řešením skutečných případů.

7. Lost in Space

ciakmagazine.it

Datum premiéry: 13. dubna 2018

Země původu: USA

Televizní stanice: Netflix

Žánr: Drama / SciFi / Dobrodružný

Obsazení: Max Jenkins (Will Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson)

 

Remake původního seriálu z roku 1965. Píše se rok 2046 a kosmická loď Jupiter 2 proletí trhlinou v časoprostoru a havaruje na planetě, která je světelné roky vzdálená  od původního cíle. Posádka se musí potýkat s problémy s přáteli i nepřáteli, ať už se jedná o lidi nebo jiné formy života.