Přinášíme vám přehled patnácti seriálových novinek z dílny HBO, kterých se v nejbližších letech dočkáme. Vedle zbrusu nových titulů vám představíme i několik pokračování již rozběhnutých seriálů.

15. Barry

Zdroj: screenrant.com

Černá komedie v hlavní roli s Billem Haderem, pojednávající o deprimovaném nájemném zabijákovi, který během jedné z jeho misí propadne herectví. Nový seriál by měl přinést množství scén, při kterých budete dostávat záchvaty smíchu spolu s akcemi plnými brutality a násilí. Barry bude mít premiéru v USA 25.3.2018, u nás potom o den později.

14. Succession

Zdroj: screenrant.com

Seriálové drama, které bude mít premiéru v červnu 2018, vypráví příběh o Americké rodině, vlastnící jeden z největších světových mediálních a zábavních konglomerátů. V hlavní roli hlavy rodiny uvidíme Briana Coxe (na obrázku). Jedním z tvůrců seriálu je například Mark Mylod, který má na svědomí režii několika epizod úspěšného seriálu Game of Thrones. První trailer na novinku o rodině Logana Roye můžete zhlédnout zde.

13. Sharp Objects

Zdroj: screenrant.com

Seriálová adaptace dalšího díla spisovatelky a scénáristky Gilian Flynn nese název Sharp Objects. Její zatím nejúspěšnější kniha, Gone Girl (Zmizelá), se dočkala úspěšného filmového zpracování v roce 2014. Zatímco u Gone Girl byla Flynn autorkou předlohy i scénáře k filmu, tak za scénářem Sharp Objects stojí Marti Noxon. Dramatická minisérie vypráví příběh mentálně narušené reportérky (Amy Adams), vyšetřující dvojnásobnou vraždu. Premiéru bude mít novinka v létě 2018.

12. Camping

Zdroj: screenrant.com

Komediální seriál založený na stejnojmenné britské show, v hlavních rolích s Lenou Dunham a Jenni Konner, vyprávějící příběh jednoho nevydařeného narozeninového víkendu bude mít premiéru v roce 2019.

11. Chernobyl

Zdroj: screenrant.com

Pětidílná miniserie o jaderné katastrofě z roku 1986 bude výsledkem spolupráce HBO a Sky, spolu se scénáristou Craigem Mazinem (Pařba v Bangkoku) a režisérem Johanem Renckem.  Drama, jehož premiéra se očekává v létě 2019 přinese v hlavních rolích Stellana Skarsgårda a Emily Watson.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

1
2
3