Konec seriálové sezóny se blíží ke svému konci, a tak dochází na klasické škrty neúspěšných seriálů a naopak k objednávkám seriálů nových a nadějných. Které seriály dostanou další řadu, které už skončily, které si odbudou premiéru na podzim a které byly odstaveny, aniž by vůbec začaly?

ZRUŠENÉ
Znovu už na televizních obrazovkách neuvidíme:
The Crazy Ones
Bad Teacher
Friends With Better Lives
Intelligence
Hostages
We Are Men

Hned v zárodku také odstřihla plánovaný spin-off How I Met Your Dad.

DALŠÍ ŘADU DOSTANOU:
Sit-comy:
2 Broke Girls
The Big Bang Theory (obnoveno dokonce až do 10. řady)
Mike & Molly
The Millers
Mom
Two and Half Men.

Drama:
Blue Bloods
Criminal Minds
CSI
Elementary
The Good Wife
Hawaii Five-0
The Mentalist
NCIS
NCIS: Los Angeles
Person of Interest
Undercover Boss

Reality show:
The Amazing Race
Big Brother
Survivor

Mezi nové seriály, od kterých si CBS objednala pilotní díly, patří dramata Battle Creek (to už má dokonce objednávku na celou řadu), Madam Secretary, NCIS: New Orleans, Scorpion a Stalker, z komedií pak The McCarthys a The Odd Couple

Battle Creek
Produkce: Vince Gilligan (Breaking Bad), David Shore (House), Mark Johnson (Breaking Bad)
Režie: Bryan Singer (House)
Hrají: Dean Winters (Law & Order: SVU), Josh Duhamel (Las Vegas), Kal Penn (House), Janet McTeer (The White Queen), Damon Herriman (Justified), Aubrey Dollar, Edward Fordham Jr.
Děj: Dva detektivové s velmi různým pohledem na svět se spojí a musí zodpovědět otázku: Stačí cynismus, lstivost a podvody k tomu, aby vyčistily ulice Battle Creeku v Michiganu, když je silný nedostatek prostředků; nebo je to právě naopak − je zapotřebí naivity, důvěry a hromady prostředků?

Madam Secretary
Produkce: Barbara Hall (Homeland), Morgan Freeman, Lori McCreary, Tracy Mercer
Hrají: Tea Leoni (The Naked Truth), Tim Daly (Private Practice), Bebe Neuwirth, Geoffrey Arend (Body of Proof), Patina Miller, Erich Bergen, Evan Roe, Katherine Herzer
Děj: Seriál by pojednával o osobním i profesním životě státní tajemnice, která řídí mezinárodní diplomacii a snaží se zkombinovat politiku a rodinný život.

The McCarthys
Produkce: Brian Gallivan (Are You There, Chelsea?), Will Gluck (The Michael J. Fox Show), Richie Schwartz
Hrají: Jack McGee (Common Law), Joey McIntyre (Boston Public), Laurie Metcalf (Roseanne), Jimmy Dunn, Kelen Coleman (The Newsroom)
Děj: Příběh o velké irsko-katolické, sportem posedlé bostonské rodině a jejím homosexuálním synovi, jehož největší hřích není jeho orientace, ale jeho touha trávit méně času s rodinou.

NCIS: New Orleans
Produkce: Gary Glasberg, Mark Harmon
Obsazení: Scott Bakula (Men of a Certain Age), CCH Pounder (The Shield), Zoe McLellan (JAG), Lucas Black, Paige Turco (The 100)
Děj: New Orleanská kancelář NCIS se zaobírá případy z Pensacoly, přes Mississippi a Louisianu po Texas.
(Pilot se odvysílá jakou součást jarního bloku seriálu NCIS.)

The Odd Couple
Produkce: Matthew Perry, Joe Keenan (Frasier)
Hrají: Matthew Perry (Go On, Friends), Thomas Lennon (Reno 911!), Wendell Pierce (The Michael J. Fox Show), Lindsay Sloane (Weeds)
Děj: Sit-com sleduje dva nesourodé spolubydlící, nepořádného Oscara (Matthew Perry) a pořádkumilovného Felixe Ungera (Thomas Lennon).

Scorpion
Produkce: Nick Santora (Prison Break, Breakout Kings), Alex Kurtzman & Roberto Orci (Sleepy Hollow)
Hrají: Katherine McPhee (Smash), Robert Patrick (True Blood, Last Resort), Elyes Gabel (Body of Proof, Game of Thrones), Eddie Kaye Thomas (American Pie), Jadyn Wong (Being Erica), Ari Stidham
Děj: Seriál sleduje excentrického génia a jeho mezinárodní síť super-géniů, kteří tvoří poslední obrannou síť proti obřím hrozbám moderního věku.

Stalker
Produkce: Kevin Williamson (The Following)
Hrají: Dylan McDermott (American Horror Story), Maggie Q (Nikita), Mariana Klaveno (Devious Maids), Victor Rasuk (How To Make It in America)
Děj: Psychologický thriller, který se zaměřuje na pár detektivů, kteří se zabývají případy stalkingu na zvláštním útvaru losangeleského policejního oddělení.

[fbcomments]

-reklama-