Superhrdinské seriály televizní stanice CW ze světa Arrowerse (kromě Legends of tomorrow, které ještě nezačaly točit) teď asi rozjíždějí pěknou šarádu od svých domovů ke kulisám a zpátky. Korona je zavírá a otevírá, jak se jí zlíbí a my už se přestáváme orientovat, co se ještě natáčí a co už zase ne. Pojďme si to tedy objasnit.

Batwoman se znovu začala natáčet v září, kdy si její nová představitelka, Javicia Leslie, stihla nasadit její červenou paruku… a hned ji zase sundala. Pozitivní testy totiž znamenaly jediné a celá produkce musela jít zase do… obýváku. Stejně na tom byly i produkce sesterské Supergirl a Flashe.

Teď se dozvídáme, že se opět začalo natáčet. Je to tak, Batwoman je opět před kamerami a my se modlíme, aby tam alespoň týden zůstala.

FOTO: CW Network

Situace u Flashe a Supergirl se však nemění. Zde je produkce stále pozastavena a my jsme sami zvědaví, kdy se naši oblíbení hrdinové znovu postaví před kameru.

Všechny tři seriály – Batwoman, Supergirl a The Flash, včetně již zmíněného Legends of Tomorrow, mají stanovenou premiéru následujících řad na jaro 2021 a my doufáme, že se nic neposune.

Související:

Batwoman: Ruby Rose reaguje na obsazení Batwoman v podobě Javicie Laslie

The Flash: O postavu Elongated Mana nepříjdeme, po vyhazovu původního představitele kvůli rasismu bude přeobsazena

Supergirl: První plakát k šesté sérii zobrazuje překvapivou postavu v čele

Legends of Tomorrow: V šesté sérii se možná objeví známá postava ze seriálu The Flash

Legends of Tomorrow: V šesté sérii se dočkáme nového oficiálního člena týmu

Legends of Tomorrow: První herecké změny v následující šesté sérii plánované pro rok 2021

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz