Láďa Hruška oslaví se svým pořadem Vychytávky Ládi Hrušky tuto sezonu už páté narozeniny! Jeho vychytávky vám usnadní život a osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří. Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! To vše je pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů!

Pořad Vychytávky Ládi Hrušky za pět let vysílání již neodmyslitelně patří k nedělnímu odpoledni na Primě. Je to pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny a naše diváky stále baví. Velký dík za to patří Láďovi a jeho týmu,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka FTV Prima.

Láďa Hruška slaví 5 let na obrazovce TV Prima, FOTO: FTV Prima

Hlavní náplní pořadu je po celou dobu vysílání široké spektrum reportáží, v nichž Láďa radí či prezentuje nápady a navštěvuje šikovné lidi. Nechybí ani recepty. Témata jednotlivých příspěvků reflektují roční období, oblíbené jsou i pravidelné rubriky. První tematické díly čekají diváky hned na začátku nové sezony v září, vysílání začne speciálem z Moravy, protože nejen tam, ale po celém Česku bude právě probíhat vinobraní. Láďa divákům poradí recept na vyprošťovák, ukáže, jak si vyrobit vinotéku ze starého šuplíku i svícen z korků od vína. Samozřejmě přijde i recept na vychytaný hroznový sirup.

Novinkou podzimní sezony je rubrika Pošta pro Láďu, ve které Láďa ukazuje fotky od diváků – co zajímavého vyrobili nebo uvařili – a také čte jejich zprávy a vzkazy. Diváci tak mají šanci pochlubit se svými výtvory přímo ve vysílání, stačí je poslat produkci prostřednictvím Facebooku Vychytávky Ládi Hrušky nebo e-mailu lada.hruska@iprima.cz. Zároveň se mohou zúčastnit nové „Výzvy pro Láďu Hrušku“, kam mohou zaslat náměty na věci, které by Láďa měl zkusit vyrobit. Autoři výzev, které si Láďa vybere a zrealizuje je, dostanou za svůj nápad malou odměnu.

Chybět nebudou ani originální recepty, FOTO: FTV Prima

Ani nemůžu uvěřit, že je to už pět let, co jsme s Vychytávkami začali. Za tu dobu jsme natočili přes 160 reportáží, navštívili přes 600 lidí a celkem natočili téměř 700 hodin materiálu. Námětů, nápadů a receptů, které nám diváci posílají, je tolik, že je ani nespočítám. A jsem za tuto věrnost a nadšení moc vděčný,“ přibližuje pět let s pořadem jeho moderátor Láďa Hruška.

Zajímavosti o pořadu:

  • Vysílání začalo v září 2015, od té doby se natočilo 169 dílů.
  • Natáčení jednoho dílu trvá průměrně tři dny. Z každého natáčecího dne přiveze štáb zhruba tři hodiny obrazového materiálu.
  • Za dobu natáčení navštívil štáb přes 600 českých kutilů, zahrádkářů, chalupářů a jiných zručných lidí.
  • V každém díle je pro diváky připraven jeden Láďův recept. Celkem jich před kamerou uvařil 169. Ve skutečnosti jich však bylo několikanásobně víc, protože Láďa všechny recepty dopředu zkouší, a teprve pak je nabízí divákům.

Premiérovou epizodu můžete sledovat v neděli 6. září ve 13:15 na Primě.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz